0 نظر

انتظار عرضه بازی Kingdom Hearts 3 و Final Fantasy 7 Remake را تا سال 2018 نداشته باشید

توسط در 2 سال پیش
 

شرکت اسکوئر انیکس هنوز تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts 3 و Final Fantasy 7 Remake را اعلام نکرده است اما اگر امید به انتشار آن‌ها در سال 2017 دارید، باید شما را نااُمید کنیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

گزارش اخیری که توسط شرکت اسکوئر انیکس منتشر شده‌ است زمان انتشار عناوین اصلی آن‌ها که انتظار می‌رود در سال 2017 منتشر شوند و همچنین برخی از آن‌ها که انتظار می‌رود تا پایان سال مالی 2018 (که در تاریخ 11 اردیبهشت ماه سال 1397 پایان خواهد یافت.) مشخص شده است. برخی از این بازی‌ها شامل Dragon Quest XI (با تاریخ انتشار مربوط به سال 2017)، بازی Kingdom Hearts 3 ،Final Fantasy 7 Remake و عناوین مربوط به مارول نیز می‌شود که هنوز عنوان آن مشخص نشده است.

هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است که بازی‌های حاضر در این لیست در سال 2017 منتشر خواهند شد و این احتمال وجود دارد که شاهد عرضه برخی از آن‌ها در اوایل سال 2018 باشیم.

چیزی که جای شگفتی برای ما داشت، انتشار عناوین مربوط به همکاری تایید شده شرکت اسکوئر انیکس و مارول است که مدتی پیش اعلام شده بود. «تتسویا نومورا» (Tetsuya Nomura)، کارگردان بازی Kingdom Hearts 3 و Final Fantasy 7 Remake در اوایل سال جاری قویاً اعلام کرده بود که هیچیک از این پروژه‌ها در آستانه انتشار قرار ندارند:

در حال حاضر نمی‌توانم یک بیانیه ارائه کنم چراکه پروسه تکمیل ساخت بازی‌ها نسبت به گذشته تغییراتی داشته است و هنوز چیزهایی در جهان آن‌ها وجود دارند که بایستی مورد توجه قرار گیرند. مراحل پیشرفت ساخت بازی Kingdom Hearts 3 در مرحله ساخت دنیای معرفی نشده‌ای قرار دارد که در حال حاضر نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد. با توجه به شرایط فعلی پروژه‌ها می‌توان گفت که هنوز کارهایی برای انجام دارند.

سال گذشته من جزئیاتی زیادی را در مورد هیچیک از عناوین خود به اشتراک نگذاشتم اما در سال جاری قصد دارم تا مراحل پیشرفت خود را در رویدادی اعلام کنم. هنوز این عناوین کارهایی برای انجام دارند اما در سال جاری شاهد انتشار عناوینی خواهید بود.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر