بازی GTA 5

پروژه ساخت ماد Red Dead Redemption بازی GTA 5 لغو شد

توسط فرشاد زمانی در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

Red Dead Redemption V یکی از مادهای در دست ساخت برای بازی GTA 5 بود که نقشه بازی Red Dead Redemption را درون آن قرار می‌داد و اکنون به‌نظر می‌رسد که به پایان راه خود رسیده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکی از ماد کنندگان به نام «لژور» (Leisurewear) در انجمن بازی GTA اعلام کرد که پس از انتشار تریلری برای Red Dead Redemption V (که هم اکنون از روی اینترنت برداشته شده است)، با تیم آن‌ها تماسی گرفته شده است. او گفت:

این تصمیم سختی همچون هضم یک قرص بود اما باید متوجه باشید که با ما تماسی گرفته شد و ما با ناراحتی مجبور به توقف این پروژه شدیم. از تمام شما تشکر می‌کنم، ما هم از دیدن نتیجه کار خوشحال بودیم اما قرار نیست که شاهد رویداد آن باشیم، متاسفم.

احتمالاً تماس برقرار شده با این گروه ساخت ماد، از سوی شرکت تیک تو بوده است که حقوق هر دو بازی موفق راکستار گیمز را در اختیار دارد. متوقف شدن پروژه‌هایی که توسط طرفداران برای بازی‌ها در دست ساخت قرار دارد از سوی ناشرین امر غیر معمولی نیست و پیش از این نیز شاهد چنین رویدادی برای بازی‌های دیگر بوده‌ایم.

در تاریخ اول فروردین سال ۱۳۹۶ با معرفی ماد Red Dead Redemption V مواجه بودیم که نقشه بازی Red Dead Redemption (بر پایه نسخه مربوط به کنسول اکس‌باکس ۳۶۰) را در بازی GTA 5 قرار می‌داد و براساس زمان‌بندی در فصل تابستان یک نسخه بتا از آن منتشر می‌شد. ماد Red Dead Redemption V تنها در قسمت تک نفره در دسترس قرار داشت و تیم سازنده ماد از طرفداران بازی برای کارهای برنامه‌نویسی و نمایش ‌نامه نویسی کمک می‌گرفت.

در ماه فروردین، تیم سازنده ماد در مورد وضعیت Red Dead Redemption V اعلام کرد:

چارچوب کلی بازی وجود دارد و با به‌طور مستمر به تنظیم دقیق روش‌های خود با بازی می‌پردازیم.

این گروه اضافه کرد:

فارغ از بازی‌های دیگری که پیش از GTA 5 منتشر شده بودند، «آر‌دی‌آر» (RDR) یکی از سخت‌ترین قفل‌ها برای کرک کردن است، پس صبور باشید.

در اخبار مرتبط با مجموعه بازی Red Dead، شاهد عرضه نسخه دوم آن در سال ۲۰۱۷ خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: