انتشار بسته‌ی الحاقی Halo Wars 2 به تاخیر افتاد

توسط ماهان تیرداد در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۰

سایت Halo Way Point روز گذشته اعلام کرد که بسته‌ی الحاقی Halo Wars 2 به نام «مستعمره»، کمی دیرتر منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر شما هم منتظر جدیدترین بسته‌ی الحاقی Halo Wars 2 به نام «مستعمره» بوده‌اید، باید بگوئیم که متأسفانه بدشانسی آورده‌اید و باید کمی بیشتر منتظر باشید. طبق گفته‌ی استودیو ۳۴۳industries به دلیل بوجود آمدن ایرادی که باعث اختلال در بازی می‌شود، بسته‌ی الحاقی جدید با اندکی تاخیر منتشر خواهد شد.

به نظر می‌رسد که این ایراد مربوط به واحدی جدید به نام «اسکیتر» باشد؛ «اسکیتر» اسلحه‌ای کوچک است که می‌توان آن را به بعضی نیرو‌ها متصل کرد تا قدرت آتش آن‌ها افزایش یابد، این اسلحه‌های کوچک، ضد نفر هستند. البته طبق گفته‌ی توسعه دهنده این اسلحه محدودیت دوربرد آنچنانی ندارد و تقریبا از هر فاصله‌ای به طور خودکار به اهداف شلیک می‌کند؛ که ما هم فکر می‌کنیم به نظر عادلانه نیست! طبق گفته‌ی ۳۴۳industries اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، این بسته‌ی الحاقی تا هفته‌ی بعد منتشر خواهد شد.

همراه با این بسته‌ی الحاقی، دستاورد (اِچیومنت)های جدیدی هم به شرح زیر اضافه می‌شوند:

  • Hunter/Hunted: User Hunter Captain’s Taunt ability 50 times
  • Turrets EveryWhere: Attach 50 Skitters to squads

این بازی در تاریخ سه شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۵ برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر شد، اما از آنجایی که جزئی از مجموعه‌ی اکس‌باکس به شمار می‌آید، با خرید آن به صورت دیجیتال شما هر دو نسخه‌ی ویندوزی و اکس‌باکس را دریافت می‌کنید. طبق برنامه‌ریزی قرار بر انتشار هر ماه یک بسته‌ی الحاقی و در کل یک دنباله برای بخش داستانی به علاوه‌ی نیروها، رهبرها و کارت‌های جدید، بوده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: