احتمال ساخت نسخه فرعی فیلم سریع و خشن با حضور راک و استاتهام

توسط سهیل حسینی در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

به تازگی، خبری پیرامون ادامه‌ای از نسخه فرعی فیلم سریع و خشن منتشر شده است، استودیو «یونیورسال» گزارش داد فیلمی از نسخه فرعی سریع و خشن با حضور ستارگان این فیلم، دواین جانسون و جیسون استاتهام، در دست تولید است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گزارش وب‌سایت ددلاین، نسخه فرعی فیلم سریع و خشن هنوز در مراحل اولیه تولید است و احتمالا داستان آن توسط کریس مورگن، کسی که نویسنده این مجموعه از شماره سوم تا کنون بوده است نوشته می شود. محتوای فیلم احتمالا بین اتفاقات شماره هشتم و عنوان بعدی که از سری اصلی منتشر می‌شود خواهد بود.

استاتهام، و به ویژه جانسون به‌ترتیب بعد از شماره پنجم و ششم از فیلم سریع و خشن، تبدیل به یکی از مهره‌های اصلی این مجموعه شده‌اند. بنا بر گزارش منتشر شده، درگیری بین دواین جانسون و وین دیزل، ستاره و تهیه‌کننده این مجموعه، در شماره آخر این فیلم یعنی «سرنوشت خشن» (The Fate of the Furious) بوجود آمد. اما با شکسته شدن رکورد باکس‌آفیس جهانی توسط این فیلم، این دو به شایعه درمورد مسائل بوجود آمده را کنار گذاشتند و خود را برای ساخت ادامه سریع و خشن بعدی آماده می‌کنند.

فیلم «سرنوشت خشن» در اوایل این ماه عرضه شد و رکوردی جدید در این هفته در باکس‌آفیس جهانی ثبت کرد و به درآمد ۵۳۲.۵۰۰.۰۰۰ میلیون دلار رسید، که یک رکورد جدید در این بخش است. این رکورد قبلا دست فیلم «جنگ ستارگان: نیروی بیداری» (Star Wars: The Force Awakens) با درآمد ۵۲۹ میلیون دلار بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “احتمال ساخت نسخه فرعی فیلم سریع و خشن با حضور راک و استاتهام”

  1. MOBIN.HP گفت:

    احتمالا دیدن در زمینه فروش که از جنگ ستارگان جلو زدن گفتن پس ما هم مثل جنگ ستارگان که داره چند تا قسمت فرعی میسازه یکی بسازیم بد نیست . ( البته این فیلم اخری از هر نظر جنگ ستارگانیه واسه خودش :11: ) .

    ۰ ۰