بازی‌های رایگان اردیبهشت ماه برای کاربران گلد اکس‌باکس لایو معرفی شدند

توسط ماهان تیرداد در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

ماه اردیبهشت کم‌کم از راه می‌رسد و مثل همیشه چند بازی برای دارندگان اشتراک طلایی اکس‌باکس لایو رایگان خواهند شد. با بازی‌های رایگان اردیبهشت ماه برای کاربران گلد اکس‌باکس لایو همراه دنیای بازی باشید.

در ماه جدید در مجموع چهار بازی برای دارندگان اشتراک طلایی اکس‌باکس لایو اعلام شده‌اند که دو بازی برای اکس‌باکس وان و دو بازی برای اکس‌باکس ۳۶۰ لیست شده‌اند. برای کنسول نسل هشتم «مایکروسافت»، بازی‌های «خواهران جیانا: رویاهای مچاله شده» (Giana Sisters: Twisted Dreams) و «لارا کرافت و معبد ازیریس» (Lara Croft and the Temple of Osiris) رایگان اعلام شده اند.

عنوان «خواهران جیانا» را می‌توانید از دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا آخر این ماه تهیه کنید و بازی «لاراکرافت» هم از دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت تا جمعه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ به طور رایگان در دسترس خواهد بود. اما برای کنسول پیر و تقریبا بازنشسته‌ی مایکروسافت یعنی اکس‌باکس ۳۶۰ در این ماه جشن خوبی ترتیب داده شده، دو بازی این ماه برای این کنسول از مجموعه بازی‌های «جنگ ستارگان» (Star Wars) است.

از دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت تا دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازی «جنگ ستارگان: نیروی آزاد شده‌ی ۲» (Star Wars: The Force Unleashed II) و از دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت تا چهارشنبه، ۱۰ خرداد بازی «جنگ ستارگان لگو: حماسه‌ی کامل» (LEGO Star Wars: The Complete Saga) به طور رایگان، در دسترس خواهند بود. البته بازی‌های اعلام شده برای اکس‌باکس ۳۶۰ با قابلیت برگردان جانبی اکس‌باکس وان، برای این کنسول نیز در دسترس هستند.

اگر هنوز بازی‌های فروردین را دریافت نکرده‌اید، برای دریافت «رایز: فرزند روم» (Ryse: Son of Rome) و بازی «فرقه اساسین: وحی» (Assassin’s Creed Revelations)، تا پایان یکشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ وقت دارید و برای دریافت فصل دوم «مرده‌ی متحرک» (The Walking Dead: Season Two) ساخته‌ی استودیو «تل‌تیل»، تا پانزدهم ماه مه فرصت دارید. در ماه‌های آینده نیز منتظر انتشار اخبار مربوط به بازی‌های اکس‌باکس لایو و پلی استیشن پلاس باشید و این اخبار را با دنیای بازی پیگیری کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: