مایکروسافت با نشست Fanfest درE3 2017 بر می‌گردد

توسط مرتضی عبداللهی در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

آیا شما از کسانی بودید که همیشه می‌خواستید در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت شرکت کنید؟ باید بگوییم که بسیار خوش شانس هستید، زیرا مایکروسافت اخیراً اعلام کرده با برنامه Fanfest برای ۵۰۰ گیمر خوش شانس برمی‌گردد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اعلام مایکروسافت، برنامه Fanfest که در رویداد E3 2017 برگزار می‌شود، تنها یک نشست خبری نبوده و نشست خبری به‌صورت جداگانه برای هر کدام از اعضای مطبوعات محفوظ بوده و برگزار خواهد شد. اما با شرکت در این برنامه، هر کدام از گیمرها شانس این را دارند بازی‌های انحصاری جدید اکس باکس را تجربه کنند. علاوه بر این، طرفداران قادر خواهند بود قبل از هر فرد دیگری پروژه‌ی اسکورپیو را تست کنند. همچنین این کاربران می‌توانند با بقیه توسعه دهندگان و دیگر طرفداران ملاقات کنند.

اگر شما بلیط Fanfest را می خواهید، باید بگوییم که ثبت نام از تاریخ نوزدهم همین ماه آغاز  شده و تنها برای ۵۰۰ نفر در دسترس است، پس عجله کنید. همچنین باید اضافه کرد که ثبت نام برای این برنام کاملاً رایگان است.

برای ثبت نام شما باید یه کارت اعتباری (برای احراز حویت)، بیست‌ویک سال سن و یک اکانت لایو به همراه یک گیمر تگ همراه با آن داشته باشید. بلیط ها برای هر نفر محدود به یک عدد است. همچنین اگر می‌خواهید شرایط ثبت نام  را به صورت کامل مطالعه کنید، اینجا را کلیک کنید.

مایکروسافت اخیراً از کنسول قدرتمند خود (پروژه اسکورپیو) پرده برداری کرده و قراراست امسال مشخصات بیشتری را از این کنسول به اشتراک بگذارد. با این حال، مشخص شده این کنسول بازی‌های اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ را به صورت بهتر اجرا خواهد کرد؛ این یعنی پشتیبانی از بازی‌های قدیمی!

همچنین باید اشاره کرد که نخستین نشست Fanfest در E3 2015 و بر طبق سنت رویدادهای کوچکتر در اروپا و کشورهای دیگر برگزار شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: