تاریخ انتشار نسخه کنسولی بازی Dead by Daylight مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

بازی Dead by Daylight به سرعت تبدیل به یک عنوان مستقل محبوب روی رایانه‌های شخصی شد، عنوان چندنفره‌ای که چهار بازی‌کن را مقابل یک قاتل قرار می‌دهد. در حال حاضر این بازی در راه پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق خبر منتشر شده، بازی Dead by Daylight در تاریخ سه شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ در آمریکای شمالی و جمعه، ۲ تیر ۱۳۹۶ برای منطقه اروپا با قیمت پایه ۲۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. بازی‌کنان دو سبک مختلف از گیم‌پلی را تجربه خواهند کرد، به عنوان یک بازمانده از دید سوم‌شخص؛ یا قاتل، از دید اول‌شخص دنبال می‌شود.

توسعه دهنده بازی Dead by Daylight در ادامه توضیح می‌دهد:

بازماندگان می‌توانند باهمدیگر یا به‌صورت انفرادی با استفاده از هوشیاری پیرامون محیط کار کنند، درحالی که قاتلان به صورت اول‌شخص بازی را جلو می‌برند و روی شکار خود متمرکز می‌شوند. یک محیط پویا که بعد از هر تغییر در مسیر بازی، بازی‌کنان باید راه جدیدی برای فرار از دست قاتلان پیدا کنند.

تاکنون، بازی Dead by Daylight بیش از ۱.۸ میلیون نسخه بر روی رایانه‌های شخصی فروخته است. این یک موفقیت قطعی و مسجل برای توسعه دهنده این بازی، Behavior Interactive و ناشرهای آن یعنی «۵۰۵ گیمز» و «استاربریز» است.

هم‌چنین این بازی به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود. نسخه فیزیکی بازی با محتوی بیشتر همراه است که شامل موزیک‌های بازی به همراه اضافه‌شوندهای آن همراه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: