1دیدگاه

تماشا کنید: ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Tekken 7 منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

امروز، شرکت باندای نامکو که وظیفه‌ی نشر بازی Tekken 7 را برعهده دارد، ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی آن منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ویدئو که به‌تازگی منتشر شده و دو دقیقه و نه ثانیه زمان دارد، مبارزه‌ی میان دو شخصیت «کینگ» (King) و «هایهاچی» (Heihachi) را نشان می‌دهد. البته لقب کینگ برای دو مبارز در سری Tekken به کار می‌رود که با شماره‌‌های ۱ و ۲ از یکدیگر متمایز می‌شوند. هر دو مبارز از مکزیک بوده و همچنین در تمامی نسخه‌های اصلی این سری حضور داشته‌اند.

هایهاچی نیز یکی از شخصیت‌های اصلی این سری به شمار می‌رود که با نخستین نسخه این سری به علاقه‌مندان این سری بازی‌ها معرفی شد و از آن پس نیز در تمامی نسخه‌ها حضور داشته است. او در نسخه‌ی دوم این سری شخصیت اصلی داستان بوده اما به‌طور کلی یکی از ضد قهرمان‌ها بوده و از آنتاگونیست‌های این سری محسوب می‌شود. همچنین با توجه به اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، هایهاچی در بازی رو به انتشار این سری نقش مهمی در روند داستان خواهد داشت. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Tekken 7 در تاریخ دوم ماه ژوئن (دوازدهم خرداد ماه) با قیمت ۵۹.۹۹ دلار آمریکا برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  تاریخ انتشار نسخه کامل بازی For The King اعلام شد
 
  • ★★★
    ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ در زمان ۱۳:۲۸:۴۵

    نسخه ۶ نسبت به زمان خودش تا حدودی ناامیدکننده بود ولی با توجه به نمایشایی که تا الان از این نسخه دیدیم احساس میکنم بازی با کیفیتی از آب دربیاد :*:
    با آنریل ۴ ساخته شده لذا خیالمون از گرافیکش راحته داستانش هم که با توجه به تریلرا پر شاخ و برگه در مورد گیم پلیش هم باید خود بازی بیاد تا ببینیم و امیدوارم که اون هم راضی کننده باشه :*: :*:

    ۰۰

شما باید ورود برای ارسال نظر