0 نظر

تماشا کنید: در کنار مپ Hanamaru، شخصیت Genji نیز به بازی Heroes of the Storm اضافه شد

توسط در1 سال پیش
 

بازی Heroes of the Storm در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک بازی MOBA و با کاراکترهای شرکت بلیزارد ساخته شد. به همین دلیل اگرچند تعدادی از کاراکترهای بازی  Overwatch نیز به این بازی اضافه شوند، کسی متعجب نمی‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آنها علاوه بر نگه داشتن طرفداران پیشین خود حالا طرفداران Overwatch رو هم به سوی خودشان جذب کرده اند. بنابراین، در کنار شخصیت‌های Tracer ،Lucio و Zarya، کاربران از این پس می‌توانند با شخصیت Genji به تجربه‌ی بازی بپردازند. شخصیت Genji از کلاس اساسین در بازی Heroes of the Storm است که شخصیت‌های این دسته صدمه بالایی وارد می‌کنند. طبق روال قدرت های خود را از همتای خود در  Overwatch گرفته است !

توانایی‌های اصلی:

  • Shuriken: پرتاب ۳ شوریکن همزمان با یک الگوی گسترشی؛ هر برخورد به اندازه‌ی ۶۵ به دشمن صدمه وارد می‌کند.
  • ۳ شارژ در هر  Cooldown تمامی شارژها با هر Cooldown برمی‌گردند.
  • Deflect: این قدرت از شما به مدت ۱.۲۵ ثانیه محافظت می‌کند.
  • جلوی تمام آسیب ها را می‌گیرد و علاوه بر این، آن ها را به سمت نزدیک ترین دشمن پرت می‌کند.
  • Swift Strike: رو به جلو در یک خط صاف با وارد کردن میزان صدمه ۱۲۵ به تمام کسانی که در آن خط هستند. اگر دشمنان در ۲ ثانیه بمیرند، این لول زمان لود شدنش از بین میرود و آماده استفاده است.

توانایی قهرمانانه:

Dragonblade :از بند باز کردن (رهایی) شمشیر اژدها برای ۸ ثانیه. این قابلیت زمانی که فعال می شود با جهشی قوس گونه و با حالت برش به جلو میرود و میزان صدمه ۲۴۰ را به دشمنان وارد می‌کند. اگر قهرمانان دشمن در عرض ۲ ثانیه توسط تیغ اژدها کشته شوند  توانایی شما دوباره لود می‎‌شود و Cooldown نخواهد داشت.

مطلب مشابه ◄  پاداش‌های ویژه شرکت «بلیزارد» به مناسب سالگرد 20 سالگی بازی StarCraft

X-Strike: دو ضربه با  میزان صدمه ۱۳۵ انجام می‌شود و بعد از خوردن ضربه، ۱.۲۵ ثانیه بعد میزان صدمه ۲۷۰ به آن ها وارد می‌شود .

Genji تنها مورد اضافه شده از Overwatch به بازی Heroes of the Storm نیست، زیرا یک مپ الهام گرفته شده از نامبرده نیز به نام hanamaru به بازی اضافه شده است. این نقشه با همین نام در Overwatch موجود است که برای اولین بار با الهام برای این بازی ساخته شده است .

این نقشه یک کپی کاربنی و کاملا مشابه از همتای خود نمی باشد اما با در نظر نگرفتن این قضیه نقشه جالبی خواهد بود. شخصیت Genji و نقشه Hanamaru فعلا در حالت  بتا می‌باشند و از طریق به‌روزرسانی نسخه ۲ به‌صورت رسمی عرضه می‌شوند. در ادامه می‌توانید ویدئوی نقشه‌یHanamaru را مشاهده کنید:

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر