تاریخ انتشار اپیزود چهارم The Walking Dead: A New Frontier اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

در گذشته، استودیو تل‌تیل گیمز که وظیفه‌ی توسعه و نشر بازی‌ The Walking Dead: A New Frontier را برعهده دارد، اعلام کرده بود که از این پس فاصله‌ی زمانی میان اپیزودها کوتاه خواهد بود. در چنین شرایطی، این استودیو امروز تاریخ انتشار اپیزود چهارم بازی نامبرده را اعلام کرد که خوشبختانه زمان زیادی تا انتشار آن باقی نمانده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به جدیدترین اعلام استودیو تل‌تیل، اپیزود چهارم بازی The Walking Dead: A New Frontier در تاریخ بیست‌و‌پنجم ماه آوریل (پنجم اردیبهشت ماه) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد. بدین ترتیب، فاصله‌ی زمانی میان اپیزود سوم و چهارم این بازی تنها یک ماه است که در مقایسه با گذشته، فاصله‌ی کوتاهی محسوب می‌شود. همچنین تل‌تیل در ادامه‌ی اعلامیه‌ی خود افزود که امروز تریلری نیز از این اپیزود منتشر می‌شود.

اپیزود چهارم Thicker than Water نام داشته و همان‌طور که از اسم آن پیداست، ادامه‌ی اختلافات میان اعضای گروه را به تصویر خواهد کشید. همان‌طور که اطلاع دارید، شخصیت اصلی جدید این سری، خاویر، در پایان اپیزود سوم به مشکلاتی با اعضای گروه خود برخورد و احتمالاً این اپیزود نتیجه‌ی این اختلافات را نشان خواهد داد.

کلمنتاین نیز در این سه اپیزود حضور داشته اما نقش آن، یک نقش مکمل در روند داستان بازی بوده است، بنابراین طرفداران قدیمی بهتر است انتظارات خود را مقداری تغییر دهند؛ هر چند با توجه به روندی که داستان در پیش گرفته، احتمال قرار گرفتن تمرکز بیشتر بر روی او وجود دارد.

در پایان الازم به ذکر است که اپیزود چهارم بازی The Walking Dead: A New Frontier در تاریخ مزبور برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‎باکس وان، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های تلفن همراه عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: