2 نظر

انتظار به پایان رسید، نمرات بازی Dawn of War 3 منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

بازی Dawn of War 3 جزو اولین مجموعه از بازی اصلی است که بعد از ۸ سال، دوباره در سبک استراتژی هم‌زمان برگشته است. امروز نمرات بازی منتشر شد و در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

لحظه تقابل نزدیک است، Dawn of War جدید در راه است، همان‌طور که می‌دانید، بازی Dawn of War 3 هفته بعد منتشر خواهد شد و در ادامه واکنش منتقدها نسبت به این بازی را خواهیم دید.

بعد از ورشکستی شرکت «تی‌اچ‌کیو»، شرکت «سگا» به عنوان ناشر جدید این بازی، حقوق انتشار این مجموعه و چند بازی دیگر از شرکت مذکور را بر عهده گرفت. حال یکی از عناوین مورد انتظار، بازی Dawn of War 3 از استودیو «رلیک» است که سگا عهده‌دار انتشار این بازی می‌باشد.

در بخش تک‌نفره Dawn of War 3 شاهد بازگشت سه تا از قهرمانان هستیم که شامل اسپیس مارینز، اِلدار و اورک‌ها است. هم‌چنین در بخش چند‌نفره که در سبک MOBA و استراتژی هم‌زمان یا همان RTS مرسوم خودمان است که بیشتر  متمایل به اکشن به همراه تمرکز روی مبارزه‌ها و بازگشت پایه ساخت و ساز بوده، هرچند که بازی Dawn of War 3 در مقایسه با اولین بازی از این مجموعه محدودتر شده است.

در ادامه شما را به دیدن نمرات منتقدان به این بازی دعوت می‌کنیم (نمرات بعضی از سایت‌ها هنوز قرار نگرفته است و بعد از انتشار این پست به‌روز خواهد شد) :

مطلب مشابه ◄  بازی PES 2018 باعث رشد دوباره سهام کونامی شده است

در پایان لازم به ذکر است، بازی Dawn of War 3 برای رایانه‌ها شخصی در تاریخ پنج شنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر