0 نظر

مایک رینور: اکس باکس وان قدمی رو به عقب بوده است

توسط در1 سال پیش
 

با وجود پروژه‌ی اسکورپیو که چیزی به انتشار آن نمانده، می‌توان گفت که مایکروسافت قدرتمندترین کنسول ساخته شده تا به حال را منتشر خواهد کرد. این دستگاه با قدرت بالای خود، دست سازندگان و توسعه‌ دهندگان را حسابی باز خواهد کرد. مایکروسافت قصد دارد اشتباهات خود با کنسول قبلی را جبران کند که از نظر یکی از توسعه‌ دهندگان، اکس باکس وان قدمی رو به عقب بعد از موفقیت کنسول نسل هفتم این شرکت بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مایک رینور از کولیشن (توسعه دهنده‌ی چرخ‌های جنگ ۴) طی مصاحبه‌ای عنوان کرد:

هنگامی که کار با اکس باکس وان را شروع کردیم، من کمی ناامید شدم.

واقعا حس می‌کردیم که کنسول قدمی رو به عقب است، البته با عرضه‌ی کنسول، پیشرفت‌های روز افزونی داشتیم ولی حالا که اسکورپیو را می‌بینیم واقعا احساس خوبی داریم. کار با اسکورپیو خیلی لذت بخش است.

وقتی از نگاه یک توسعه دهنده، اکس باکس وان، اکس باکس وان اس و اسکورپیو را با هم مقایسه کنید، به پیشرفت فرآیند توسعه به سمت سبک آزادانه‌ی این کار در رایانه‌ها، پی می‌برید.

تقریبا حس می‌شود که اسکورپیو نیز مثل رایانه، به حد نهایی قدرت و آزادی برای کار رسیده است.

اکس باکس وان یک پیشرفت بزرگ در مقایسه با اکس باکس ۳۶۰ بود اما در میدان رقابت با محصول ژاپنی‌ها، پلی استیشن ۴، به سختی به پای رقیب چشم بادامی خود می‌رسید.

شروع سخت و پر حرف و حدیث در رقابت با سونی حتی بسیاری از طرفداران سرسخت اکس باکس را نیز ناامید کرد. کیفیت تصویر پائین‌تر و نرخ فریم کم نسبت به رقیب با قیمتی بیشتر و در مقاطعی برابر، هر شخصی را به سمت پلی استیشن ۴ سوق می‌داد؛ مگر عاشقان سینه چاک هیلو و چرخ‌های جنگ و فورتزا!

مطلب مشابه ◄  تاریخ عرضه بازی Naruto to Boruto: Shinobi Striker در کشور ژاپن مشخص شد

به نظر نمی‌رسد که قرار باشد اسکورپیو به هیچ‌ یک از این مشکلات بر بخورد. پروژه‌ی اسکورپیو‌ی شرکت مایکروسافت در سال جاری عرضه می‌شود و اخبار کامل درباره‌ی آن را در نمایشگاه E3 2017 شاهد خواهیم بود.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر