0 نظر

تماشا کنید: ویدئویی از تم Uncharted: The Lost Legacy منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

در آن زمان که اکثر تمهای کنسول پلی استیشن ۴ تنها شامل یک سری تصاویر زمینه ساده می‌شدند، استودیو «ترونت پیکسل» (Truant Pixel) با خلاقیت خود در طراحی تمهای مختلف، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو ترونت پیکسل مدتی قبل بازی  VEV: Viva Ex Vivo را منتشر کرد و در حال حاضر نیز مشغول توسعه‌ی عنوان بعدی خود، یعنی بازی Akash: Path of the Five است. اما همانطور که گفتیم این استودیو با خلاقیت خود در طراحی‌ تمهای مختلف، توجه بسیاری را از جمله استودیوهای بازی سازی به خود جلب کرده است.

یکی از این استودیوها، استودیو ناتی داگ بوده است که درخواست ساخت تم برای بازی Uncharted: The Lost Legacy را برای آن‌ها ارسال کرده بود و اکنون نیز نخستین ویدئو از آن منتشر شده است. دومین استودیو نیز استودیو تکیلا ورکز بوده که مشغول ساخت و توسعه‌ی عنوان Rime است. همچنین باید اضافه کرد که تاکنون اطلاعات زیادی از تم Uncharted نشده اما با توجه به اعلام ترونت پیکسل، تم Rime به‌عنوان پاداش در اختیار پیش خریدکنندگان بازی قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید ویدئوهای منتشر شده از این دو تم را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ بیست‌ودوم آگوست (سی‌ویکم مرداد ماه) به‌صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی سونی عرضه می‌شود.

بازی Rime نیز در تاریخ بیست‌وششم ماه مه (پنجم خرداد ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوئیچ نیز مدتی پس از این تاریخ در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

مطلب مشابه ◄  لیست تخفیفات هفته سوم ماه می فروشگاه پلی‌استیشن
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر