0 نظر

تعداد کاربران بازی Rocket League از مرز سی میلیون نفر عبور کرد

توسط در1 سال پیش
 

امروز، باشگاه بازی‌های دارای سی میلیون کاربر یک عضو جدید پیدا کرد؛ بازی Rocket League، عضو جدید این باشگاه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سایونیکس که به‌عنوان سازنده و ناشر بازی Rocket League شناخته می‌شود، امروز از طریق حساب کاربری خود در توئیتر اعلام کرد که تعداد بازیکنان این بازی از مرز سی میلیون نفر عبور کرده است:

به تمامی سی میلیون کاربر بازی از سراسر جهان، از شما ممنونیم!

پیش از این، استودیو سایونیکس در تاریخ یازدهم ماه ژانویه تعداد کاربران را ۲۵ میلیون نفر اعلام کرده بود؛ این بدان معناست از آن تاریخ تاکنون که سه ماه گذشته است، پنج میلیون کاربر جدید به بازی اضافه شده‌اند. البته باید اشاره کرد که این آمار به معنای فروش سی میلیون نسخه از این بازی نیست، زیرا این آمار، کاربران مهمان و کاربران با بیش از یک اکانت را نیز شامل می‌شود.

بازی Rocket League نخست در ماه ژولای سال ۲۰۱۵ میلادی برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی نیز در ماه فوریه همان سال برای علاقه‌مندان منتشر شد. این بازی نه تنها استودیو سایونیکس را به استودیویی شناخته شده در صنعت گیم‌ تبدیل کرد بلکه در حال حاضر یکی از بازی‌های موجود در رقابت‌های ورزش‌های الکترونیک نیز محسوب می‌شود.

مطلب مشابه ◄  تاریخ انتشار به‌روزرسان 4.25 بازی Final Fantasy 14 اعلام شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر