تماشا کنید : بسته الحاقی جدید و رایگان بازی Titanfall 2 معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۹

ناشر و توسعه‌دهنده بازی Titanfall 2 یعنی «الکترونیک آترز» و «ریسپاون»، از بسته الحاقی جدید این بازی رونمایی کردند. نام این بسته Glitch in the Frontier خواهد بود و در تاریخ سه شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بسته الحاقی که برای تمام بازی‌کنان به‌صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد، شامل دو نقشه، جناح جدید و حالت جدید و موارد بیشتر را شامل خواهد شد.

اولین نقشه بازی، Glitch نام دارد و یک نقشه با اندازه متوسط است. اسم  دومین نقشه نیز  Deck است که به طور خاص برای حالت Live Fire تدارک دیده شده، که به عنوان بخشی از بروزرسانی رایگان در ماه گذشته معرفی شد.

هم‌چنین در این بروزرسانی، یک جناح جدید با نام MRVN را شامل می‌شود. علاوه بر این، حالت جدیدی که در این بروزرسان قرار گرفته که Marked for Death نام دارد. علاوه بر این، پایلوت‌ها می‌توانند خود را تا سطح ۱۰۰ احیا کنند (این مورد معادل مکانیک پرستیژ در بازی «ندای وظیفه» است).

در نهایت، تغییراتی در منوی اصلی بازی را شاهد هستیم، هم‌چنین از این به بعد می‌توانید حالت Live Fire را به صورت مسابقات خصوصی برگزار کنید. علاوه بر همه این موارد، استودیو ریسپاون تایید کرد برنامه‌های بیشتری برای نسخه رایگان (Free  Trial) بازی Titanfall 2 دارد. بازی Titanfall 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

در پایان شما را به دیدن تریلر جدید از بسته الحاقی Glitch in the Frontier دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: