ناشر سری Dark Souls بازی نقش‌آفرینی جدیدش را معرفی می‌کند - Dbazi.com

ناشر سری Dark Souls بازی نقش‌آفرینی جدیدش را معرفی می‌کند

توسط سهیل نصیری در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

عنوان و ژانر بازی جدید استدیو «باندای نامکو» (Bandai Namco) قبل از معرفی رسمی آشکار شد. در ادامه با جزییات این بازی با دنیای بازی همراه باشید.

طبق خبری که در وب‌سایت Gematsu منتشر شد، این بازی Code Vein نام دارد و یک بازی اکشن نقش‌آفرینیِ سخت با تم گشت‌وگذار در دانجِن‌ها و سیاه‌چال‌ها است که شما در نقش یک خون‌آشام بازی می‌کنید. توسعه‌ی دهنده‌ی این بازی نیز سازنده‌ی عنوان God Eater است و Bandai Namco وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده خواهد داشت. مدّتی قبل بود که تیزری از این بازی با تگ Prepare to Dine منتشر شد. Prepare to Dine یعنی «آماده‌ی شام‌خوردن شو!» که به بازی نیز بی‌ربط نیست و شما باید در نقش یک خون‌آشام اقدام به نوشیدن خون افراد دیگر کنید.

داستان بازی در یک آینده‌ی پساآخرالزمانی روایت می‌شود و بازیکنان در نقش خون‌آشام‌هایی با قدرت‌های ماورا الطبیعه بازی می‌کنند که Revenant نام دارند. این خون‌آشامان تقریباً بیشتر حافظه‌شان را از دست داده‌اند و در جامعه‌ای به نام Vein زندگی می‌کنند. این Revenantها باید با آشامیدن خون از تبدیل‌شدن به مخلوقاتی به نام Lost جلوگیری کنند.

سیستم گیم‌پلی بازی یک بخش به نام Buddy system خواهد داشت که به شما اجازه می‌دهد تا شخصی را انتخاب کنید که به همراه شما بازی کند. البته هنوز مشخص نیست که این شخص هوش‌مصنوعی است یا می‌تواند یک شخص حقیقی در بازی باشد. در بازی شما می‌توانید به جست‌وجو بپردازید و با سلاح‌هایی مانند شمشیرها، چکش و انواع خنجر مبارزه کنید.

طبق گزارش بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد و حدوداً ۳۰ یا ۳۵ درصد از بازی ساخته شده است. بازی Code Vein در موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 ساخته خواهد شد و هنوز پلت‌فرم‌های بازی اعلام نشده است اما بازی تا سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. بازی به‌طور رسمی دو روز دیگر یعنی در تاریخ ۳۱ فروردین منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: