گزارش باکس آفیس: رکورد پردرآمدترین افتتاحیه‌ی جهانی در دستان «سرنوشت خشن»

توسط امیرحسین صفری در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۱:۳۵

این هفته هشتمین قسمت از بلاک‌باستریِ پرخرج و پرفروش «سریع و خشن» با نام «سرنوشت خشن» بالاخره اکران شد و باکس آفیس جهانی را با اقتدار تحت سلطه‌ی خود قرار داد. سرنوشت خشن به‌عنوان تنها تازه‌اکران هفته، با اختلاف در صدر جدول ایستاد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که پیش‌تر خواندید، فیلم موفقِ سرنوشت خشن این هفته با پشت سرگذاشتن هفتمین قسمت از سری «استار وارز» رکورد بهترین و پردرآمدترین افتتاحیه‌ی جهانی را به نام خود ثبت کرد. به این ترتیب، فیلمِ ۲۵۰ میلیون دلاریِ کمپانی یونیورسال، با فروش داخلی ۹۸ میلیون دلار در آمریکای شمالی و طی اکران جهانی در بیش از ۶۲ کشور دنیا، اولین هفته‌ی افتتاحیه‌ی سراسری را با رقم شگفت‌انگیز ۵۳۱ میلیون دلار به پایان رساند. با این حال فروش داخلی فیلم در سینماهای آمریکا نسبت به قسمت هفتم، تا ۵۰ میلیون دلار افت را به‌همراه داشته است. تا پیش از این قسمت هفتم استار وارز با ۵۲۹ میلیون دلار رکورد دارِ پردرآمدترین افتتاحیه‌ی جهانی بود.

The Fate of the Furious

در هشتمین قسمت از سری فیلم های سریع و خشن، «دومینیک تورتو» به فردی شرور تبدیل شده و این مجدداً وظیفه‌ی خانواده‌ی خشن است که او را متوقف کنند!

The Fate of the Furious

این هفته انیمیشن «بچه رئیس» با وجود اکران سریع و خشن، ۱۶ میلیون دلار فروخت و با حدود ۴۰ درصد افت فروش نسبت به هفته‌ی پیشین در دومین جایگاه جدول قرار گرفت. فروش داخلی انیمشن تاکنون به ۱۱۶ میلیون دلار رسیده است. فانتزیِ «دیو و دلبر» هم این هفته با حضور در سومین جایگاه جدول، ۱۳ میلیون دلار به مجموع خود اضافه کرد و ۴۵۴ میلیون دلاری شد. فیلم در اکران بین‌المللی نیز همچنان فروش خوبی را تجربه می‌کند و تاکنون به ۱ میلیارد و ۴۳ میلیون دلار دست یافته است.

در ادامه جدول فروش هفته را مشاهده می‌کنید: (۲۹ فروردین ۱۳۹۶)


دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: