چالش‌های فصلی Ghost Recon: Wildlands برای حفظ مخاطبان

توسط ماهان تیرداد در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

چالش‌های فصلی Ghost Recon: Wildlands کاملاً هم مثل چالش‌های هفتگی و روزانه‌ی  مرسوم نیستند، با دنیای بازی همراه باشید تا نگاهی مختصر بر آن‌ها داشته باشیم.

طی بروزرسان شماره ۳ برای این بازی، قابلیتی به نام فصل‌های زنده به بازی اضافه شد. این بروزرسان ابتدا برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد و به دنبال آن روز جمعه نیز برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

هر فصل شامل مجموعه‌ای از چالش‌ها و اهداف است که به طور منظم طراحی شده‌اند، مدت هر یک از این فصل‌ها شش هفته است و می‌توان تا پایان فصل با انجام چالش‌های تعیین شده، جایزه‌های خاص را به چنگ آورد. برای فعال کردن هر چالش، شما باید آنلاین باشید و طبق راهنمایی، وظایف مربوط به هر چالش را پیدا کنید. لیست چالش‌های فعال شده در بازی برای شما نمایش داده می‌شوند تا میزان پیشرفت خود را در انجام آن‌ها بفهمید.

هر هفته، پنج ماموریت در دسترس قرار می‌گیرند که هر کدام، قسمتی جدید از ماموریت اصلی را آشکار می‌کنند. چالش‌ها حتی دارای دسته‌بندی بر اساس سبک نیز هستند:

  • سه چالش شخصی که هر فرد باید آن‌ها را به تنهایی کامل کند.
  • یک چالش که باید با اعضای گروه تسک فورس خود انجام دهید. شما می‌توانید خودتان گروه بسازید یا در گروه‌های دیگران عضو شوید.
  • یک چالش که حضور همه‌ی افراد گروه در آن اجباری است و آن‌ها باید با کمک هم، به هدف تعیین شده دست یابند.

هر یک از چالش‌های بالا، یک هفته مهلت تکمیل دارند و هر چهارشنبه، ساعت ۹صبح به وقت گرینویچ تعویض می‌شوند. کامل کردن هر چالش جایزه‌ی خاص خود را دارد. فصل اول با موضوع کلی Unidad طراحی شده و نام آن نیز «فراز و فرود unidad» است.

یوبی‌سافت امیدوار است که این چالش‌های تمدید شونده در دنیای باز و بزرگ بازی‌اش در دل سرزمین وحش، برای متقاعد کردن گیمر‌ها به بازی کردن مداوم این بازی، کافی باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: