فیلم Fate Of The Furious رکورد فروش در نخستین هفته‌ی اکران را به‌نام خود ثبت کرد

توسط سورنا رضایی در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌‌های Fast and Furious به اکران در آمد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، عملکرد فوق‌ العاده‌ای در باکس آفیس داشته است. این فیلم که Fate Of The Furious نام داشته و هشتمین قسمت این سری محسوب می‌شود، با فروش ۵۳۲.۵ میلیون دلاری خود در نخستین هفته‌ی اکران سراسری، رکورد فیلم Star Wars: The Force Awakens با مبلغ ۵۲۹ میلیون دلار را شکاند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از مهمترین عواملی که در دست یابی به چنین رقمی موثر بوده، اکران گسترده فیلم The Fate of the Furious در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، بریتانیا، چین، روسیه بوده است. این در حالی است که اکران فیلم Furious 7 در کشورهای چین و روسیه مدتی پس از اکران رسمی آن در دیگر کشورها آغاز شد.

از لحاظ فروش جهانی، فیلم The Fate of the Furious عملکرد بهتری نسبت به قسمت هفتم این سری داشته است اما این مسئله برای فروش این فیلم در آمریکا صدق نمی‌کند. قسمت هشتم در حالی فروشی ۱۰۰.۲ میلیون دلاری در آمریکا داشته است که قسمت قبلی این سری به رقم ۱۴۷ میلیون رسیده بود که فاصله نسبتاً زیادی میان آن‌ها وجود دارد.

همچنین با توجه به شایعه‌ها، بودجه‌ی در نظر گرفته شده برای ساخت فیلم The Fate of the Furious رقم ۲۵۰ میلیون دلار بوده است. با درست فرض کردن این ادعا، سازندگان دو برابر هزینه‌ی خرج شده را تنها از طریق یک هفته‌ اکران بدست آورده‌اند که موفقیت بزرگی محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های باکس آفیس در هفته‌ی گذشته را که توسط اینترتینمنت ویکلی منتشر شده، مشاهده کنید:

 1. The Fate of the Furious – $۱۰۰.۲ million
 2. The Boss Baby – $ ۱۵.۵ million
 3. Beauty and the Beast – $۱۳.۶ million
 4. Smurfs: The Lost Village – $۶.۵ million
 5. Going In Style – $۶.۳ million
 6. Gifted – $۳ million
 7. Get Out – $۲.۹ million
 8. Power Rangers – $۲.۸ million
 9. The Case For Christ – $ ۲.۷ million
 10. Kong: Skull Island – $۲.۶ million
دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فیلم Fate Of The Furious رکورد فروش در نخستین هفته‌ی اکران را به‌نام خود ثبت کرد”

 1. MOBIN.HP گفت:

  البته ۲۵۰ میلیون فقط برای ساخت فیلم بوده و احتمالا بیشتر از ۱۵۰ میلیون هزینه ی تبلیغاتش هست و با توجه به این هنوز زیاد سود نکرده ( ولی به زودی میکنه ) .
  در هر حال اینطور که از فروش معلومه این مجموعه هنوز ادامه خواهد داشت . منو بگو وقتی پل واکر مرد فکر کردم دیگه این مجموعه تموم شده :11: .

  ۰ ۰