شرکت Sony بزودی سرورهای آنلاین چند بازی خاص را برای همیشه خاموش می‌کند

توسط سهیل حسینی در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

در خبری شرکت Sony اعلام کرد سرورهای تعدادی از بازی‌های مربوط به کنسول پلی‌ استیشن ۳ را خاموش خواهد کرد. این مورد برای یک بازی از پلتفرم پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا نیز صدق می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر شما از طرفداران پلی استیشن موو هستید، ممکن است بخواهید به این نکته توجه کنید، بخش سرگرمی‌های شرکت Sony اعلام کرد به‌زودی سرورهای یک گروه از بازی‌ها را خاموش خواهد کرد. این عناوین عمدتا برای کنسول پلی استیشن ۳ هستند که همراه با قابلیت پلی استیشن موو سازگار بودند. با این‌حال، یک عنوان از پلی استیشن ویتا و یک عنوان از پلی استیشن ۴ نیز در این لیست دیده می‌شوند.

تاریخ شروع این پروسه از تاریخ شنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۶ خواهد بود، بنابراین گیمرها به عناوینی که در زیر اسم‌شان آمده از تاریخ ذکر شده امکان دسترسی به محتوی آنلاین این بازی‌ها را نخواهند داشت :

پلی استیشن ۳

  • High Velocity Bowling
  • Medieval Moves: Deadmund’s Quest
  • Sports Champions
  • Sports Champions 2

پلی استیشن ۴

  • Kill Strain

پلی استیشن ویتا

  • Modnation Racers: Road Trip

شایان ذکر است که دو عنوان Modnation Racers و High Velocity Bowling دارای تروفی‌هایی در بخش آنلاین هستند که برای باز کردن آن‌ها نیاز به دسترسی به بخش آنلاین است، این بدین معنی است که با خاموش شدن سرورهای بازی دیگر امکان گرفتن تروفی‌های این بخش وجود ندارد. بنابراین اگر شما می‌خواهید تا این بازی‌ها را در لیست بازی‌های پلاتینیوم (فول تروفی) خود قرار دهید بهتر است هرجه زودتر عجله کنید.

عناوین «بولینگ با سرعت بالا» (High Velocity Bowling) در تاریخ پنج شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۸۶ ،Medieval Moves: Deadmund’s Quest در تاریخ سه شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۰ و «قهرمانان ورزشی» (Sports Champions) در تاریخ جمعه، ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ و «قهرمانان ورزشی ۲» (Sports Champions 2) در تاریخ سه شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱ برای پلتفرم پلی استیشن ۳ منتشر شده بودند.

هم‌چنین عنوان Modnation Racers: Road Trip در تاریخ چهارشنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۰ برای کنسول پلی استیشن ویتا و بازی «نژاد کُشی» Kill Strain در تاریخ دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۵ برای پلی استیشن ۴ منتشر شده بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: