مشکل سرورهای شرکت Blizzard برای کاربران دردسرساز شد

توسط ماهان تیرداد در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

دیروز مشکلی فنی برای سرور‌های شرکت Blizzard بوجود آمد که روند احراز هویت کاربران را مختل کرد و زمان لودینگ‌ها را به شدت بالا برد. در این خبر به این مشکل سروری بلیزارد می‌پردازیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر دیروز صبح که از خواب بیدار شدید تصمیم داشتید با یکی از بازی‌های شرکت Blizzard روز خود را شیرین کنید، برایتان متأسفیم که واقعا بد‌شانسی آوردید. گزارش‌ها دیروز حاکی از آن بودند که ظاهراً سرویس‌های بلیزارد کار نمی‌کنند، مردم نیز با پخش خبر و تصاویر از حساب‌های هنگ کرده‌ی «اوورواچ» (Overwatch) و «هارت‌استون» (Heartstone) و دیگر بازی‌های خود، همچنین حلقه‌ی گردان بی‌پایان گذر عمر روی صفحه نمایش خود (نماد لودینگ خودمان)! بر این گزارش‌ها مهر تایید زدند.

سایت Battle.net که در وضعیتی بسیار خراب قرار داشت، این احتمال را یادآوری می‌کند که این یک حمله‌ی هکری باشد. به هر حال بلیزارد با گفته‌های زیر در صفحه‌ای رسمی توئیتر خود به کاربران دلگرمی داد:

مشکلاتی که قبلاً هم درباره‌ی آن‌ها گفته بودیم را پیدا کرده‌ایم و در حال رفع آن‌ها هستیم. به‌روزرسانی تا ساعتی دیگر در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مشکلاتی که بلیزارد درباره‌ی آن‌ها می‌گوید همان‌هایی هستند که قبلاً و در توئیتی جداگانه ذکر کرده بودند که بعضاً باعث کند شدن یا ناموفق بودن عملیات ورود به حساب کاربری، می‌شوند.

دیروز، اصلا روز خوبی برای پیش آمدن این مشکل نبود و بلیزارد حسابی بدشانسی آورد، چرا که بیشتر کارکنان شرکت درحال گذراندن تعطیلات آخر هفته‌ی خود با خانواده‌هایشان بودند. در هر صورت دلیل این اختلال، از سوی آن‌ها، خاموش شدن خودکار سرورها برای حفظ سخت‌افزار اعلام شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: