قابلیت کراس‌پلی Gears of War 4 به زودی به بخش چندنفره‌ی رتبه بندی می‌آید.

توسط ماهان تیرداد در ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

بعد از مشکلات کاربران ویندوز با قابلیت کراس‌پلی  Gears of War 4، حالا این امکان در ویندوز ۱۰ و کنسول اکس‌باکس وان در حال تغییر است و قرار است که قابلیت کراس‌پلی Gears of War 4 نیز بهبود بخشیده شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همزمان با عرضه‌ی عمومی کراس‌پلی برای چرخ‌های جنگ ۴، عاشقان این سری که آن را بر روی رایانه‌های شخصی خود تجربه می‌کنند، خوش‌حال و خندان سراغ بازی رفتند تا با استفاده از قابلیت جدید، در جامعه‌ای وسیع‌تر برای انتخاب همبازی، بازی کنند که متاسفانه بامشکلی مواجه شدند. به گفته‌ی خود کاربران، «دسترسی به این سرویس برای آن‌ها تقریبا غیر ممکن است.»

مسئولین استودیو کوالیشن با مشاهده‌ای اوضاع، سریع دست به کار یک به‌روزرسانی برای حل مشکل شدند.

تصمیم مسئولان برای حل مشکل بر آن شده که با قرار دادن کاربران رایانه‌های شخصیِ بازی در نوعی لیست بازی خاص، مشکل را حل کنند. این امکان به آن‌ها اجازه می‌دهد که بتوانند تا زمان انتشار به‌روزرسانی، در بخش رتبه‌بندی شرکت کنند.

در حال حاضر کاربران ویندوزی بازی باید بتوانند لیست‌های زیر را مشاهده کنند:

لیست Social (Crossplay) : شامل Core که TDM یا KOTH است و به طور هفتگی جا‌به‌جا می‌شود.

لیست Competitive : شامل Competitive Warm up

زمانی که کراس‌پلی دوباره فعال شود، یک گزینه در اختیار کاربران اکس باکس قرار می‌گیرد. این گزینه به آن‌ها این امکان را می‌دهد که انتخاب کنند که آیا کاربران رایانه‌های شخصی حاضر در لیست Competitive یا Core به رقابت با آن‌ها بپردازند یا خیر. همچنین از آنجایی که تمام کاربران رایانه‌های شخصی به همه‌ی لیست‌ها دسترسی دارند، این گزینه برای نسخه‌ی ویندوز وجود نخواهد داشت.

با انتشار به‌روزرسانی، لیست‌ها نیز به‌روز می‌شوند تا کراس‌پلی در آن‌ها به کار گرفته شود. اخبار دقیقی از تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسانی در دست نیست، پس منتظر خبر‌های جدید باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: