تصاویر جدیدی از بازی Dragon Quest XI منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

امروز، شرکت اسکوئر انیکس وبسایت رسمی بازی Dragon Quest XI را به‌روزرسانی و تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این تصاویر که به‌تازگی منتشر شده‌اند، تعدادی از مقامات امپراتوری Delcadar را که نخستین مقصد شخصیت اصلی بازی است، نشان می‌دهند.

پادشاه Delcadar، حکمرانی خردمند و مبارزی قدرتمند است. او با دارا بودن برخی ویژ‌گی‌های خاص، به‌عنوان حکمرانی مهربان نیز شناخته می‌شود؛ در عین حال، اگر دستوراتش به‌درستی انجام نشوند، به حمکرانی سختگیر تبدیل خواهد شد.

گِرِیگ، ژنرال امپراتوری Delcadar بوده و در شجاعت و مبارزه با شمشیر نسبت به هر فرد دیگری برتری دارد. او تاکنون بیش از صدها بار به جنگ علیه شیاطین پرداخته و در تمامی آن‌ها سربلند بوده است. او فردی بسیار وفادار بوده و حاضر است برای خشنودی پادشاه خود، زندگی‌اش را فدا کند.

هومروز، متخصص فنون جنگی بوده و تاکنون موفقیت‌های بسیاری از جمله شکست دادن ارتش شیاطین با تعداد بسیار کمی سرباز بدست آورده است. او قادر است تا با بررسی شرایط جنگی و تصمیم‌ گیری سریع، به پیروزی‌های بزرگی دست یابد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از نسخه‌ی پلی استیشن ۴ رو مشاهده کنید:

 در پایان لازم به ذکر است که بازی Dragon Quest XI در تاریخ بیست‌ونهم ماه جولای (هفتم مرداد ماه) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و نینتندو ۳DS عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: