سرورهای نینتندو سوئیچ در طول این هفته دو بار غیرفعال خواهند شد

توسط سورنا رضایی در ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

در حالی که یک ماه از عرضه‌ی جهانی کنسول نینتندو سوئیچ گذشته، تعداد بازی‌های اساساً آنلاین این کنسول انگشت شمار بوده است. اما بدون شک، شرایط با انتشار بازی Mario Kart 8 Deluxe فرق خواهد کرد. احتمالاً به‌همین دلیل نیز شرکت نینتندو قصد اعمال تغییراتی بر سرور‌های خود دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به اعلام وبسایت رسمی، شرکت نینتندو در طول این هفته سرویس‌های آنلاین خود را به‌منظور تعمیرات دو بار غیرفعال خواهد کرد. نخستین تعمیرات، امروز از ساعت پنج الی هفت بعد از ظهر خواهد بود که خوشبختانه مدت زمان طولانی محسوب نمی‌شود. این تعمیرات تنها مختص سرورهای کنسول نینتندو سوئیچ بوده و به بازی‌های آنلاین و رده بندی‌ها مرتبط است.

دومین تعمیرات نیز روز نوزدهم ماه آوریل (سی‌ام فروردین ماه) خواهد بود که مدت زمان آن حتی از نخستین تعمیرات نیز کمتر است. غیرفعال سازی از ساعت ۶:۴۵ بعد از ظهر آغاز شده و تا ساعت ۸ شب ادامه خواهد داشت. البته برخلاف نخستین تعمیرات، این غیرفعال سازی کنسول‌های وی یو و نینتندو ۳DS را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. متاسفانه از این تعمیرات نیز همانند تعمیرات اول جزئیات زیادی منتشر نشده و مشخص نیست پس از به‌پایان رسیدن مدت زمان عدم دسترسی، چه تغییراتی را شاهد خواهیم بود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Mario Kart 8 Deluxe در تاریخ بیست‌وهشتم ماه آوریل برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: