آمار فروش کنسول نینتندو سوئیچ در ماه نخست انتشار اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

پس از اینکه شرکت نینتندو فروش کنسول سوئیچ در آمریکا در ماه نخست انتشار را ۹۰۶ هزار نسخه اعلام کرد، گروه تحقیقاتی سوپر دیتا نیز آمارهای جهانی فروش این کنسول را منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به گزارشی که توسط گروه سوپردیتا منتشر شده، در ماه نخست انتشار ۲.۴ میلیون واحد از کنسول نینتندو سوئیچ در سراسر جهان به فروش رسیده است؛ البته این آمار رسمی نبوده و به همین دلیل، احتمال دقیق نبودن آن وجود دارد. در گذشته نیز شرکت نینتندو اعلام کرده بود که انتظار دارد تا دو میلیون واحد از این کنسول در ماه نخست به‌ فروش برسد که با توجه گزارش، فروشی فراتر از انتظارات را شاهد هستیم. با در نظر گرفتن این موضوع، گروه سوپردیتا نیز پیش بینی خود از فروش این کنسول در سال ۲۰۱۷ را از پنج میلیون واحد به ۷.۲ میلیون واحد تغییر داد. همچنین آقای یوست وَن درونِن، مدیر عامل سوپر دیتا، در این باره گفت:

عملکرد کنسول نینتندو سوئیچ فراتر از انتظارات بوده و به‌نظر می‌رسد توانسته باشد اعتماد سهامداران را دوباره بدست آورد.

او در ادامه افزود که لاین آپ کنسول نینتندو سوئیچ بسیار عالی بوده و همچنین کارشناسان سوپر دیتا انتظار دارند تا عناوین Mario Kart 8 Deluxe و Splatoon 2 در فروش عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. پیش از انتشار این آمار از سوی سوپر دیتا، شرکت نینتندو آمار فروش رسمی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را اعلام کرده بود که با توجه به آن، میزان فروش این بازی از مرز میلیون نسخه عبور کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: