۱۵ زامبی‌کشی مورد انتظار امسال و سال‌های آینده

توسط ماهان تیرداد در ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

کشتن زامبی‌ها همیشه برای‌مان کاری جالب و سرگرم کننده بوده است و در سال ۲۰۱۷ میلادی، دنیای بازی‌ها به زامبی دوستان، محبت داشته و خواهد داشت، البته این محبت به زامبی‌های محبوب فقط محدود به امسال نمی‌شود و بازی‌های زامبی‌محور بیشتری در سال‌های آینده قرار است منتشر شوند که در این لیست ۱۵تایی، به موردانتظارترین‌های این باز‌ی‌ها می‌پردازیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

Overkill’s The Walking Dead:
دنیای مردگان متحرک آمیخته با ترس و خطر است و استدیو «اورکیل» قصد دارد امسال مانور زیادی روی این عنوان بدهد.
هر رویارویی در دنیای این بازی برای‌مان تازه و غیر منتظره خواهد بود و البته شایان ذکر است که این عنوان قرار نیست یک «بکش برو جلو!» باشد تا در آن یک اسلحه به دست بگیرید و زامبی‌های بی‌نوا را مثل برگ درخت بر زمین بریزید؛ بلکه باید با دقت موقعیت‌های پیش آمده را بسنجید و بهترین راه را برای ساختن کار تعقیب‌کنندگان ترسناک و گرسنه‌تان بیابید.

The Walking Dead Season 3 (بخش‌های باقی‌مانده):
ماجراهای «کلمنتاین» در سال میلادی جاری نیز ادامه خواهند داشت. شاید داستان‌های این دختر شجاع برجسته ترین ماجراهای ممکن نباشند، اما هم‌چنان برای علاقمندان به این سری جذاب هستند و قرار است انتخاب‌ها و پیچش‌های داستانی هم‌چنان مخاطب را هیجان زده کنند. این عنوان همواره تلاش کرده تا هر فصل جدید را بزرگ‌تر و بهتر از فصل قبل بسازد و البته حس خطر و وحشت را در بازی زنده نگه دارد.
در چنین دنیای بی‌رحمی که گاه انسان‌ها می‌توانند تهدید بزرگ‌تری از زامبی‌ها برای یکدیگر بشوند، بی‌شک مخاطب بازی باید قبل از فشردن هر دکمه‌ای، بیش از پیش به تصمیم‌اش فکر کند.

Dead Island 2:
بهترین راه برای آوردن دخل این همه زامبی، برق دار کردن یک چوب بیس‌بال است تا با آن جمجمه‌ی پوسیده‌ی این مخلوقات دوست‌داشتنی را بترکانید! «جزیره‌ی مردگان ۲» شما را به جنگل «کانکریت» می‌برد که در آن، زامبی‌های بسیاری انتظار چشیدن شما را می کشند! هنوز اطلاعات دقیقی از مکانیزم‌های سرگرم کننده‌ی زامبی‌کشی این عنوان در دست نیست، اما همین قدر که بتوانیم هر سلاحی را در آن به الکتریسیته مجهز کنیم، حداقل یک‌بار تجربه‌ی آن را برای‌مان واجب می‌کند.

Resident Evil 2 Remake:
این شماره از مجموعه «رزیدنت اویل» با معرفی کردن و محور قرار دادن شهر بدنام «راکون سیتی» چیزهای بسیاری به نام
پر خاطره‌ی این مجموعه اضافه کرد. بازسازی قسمت اول، موفقیت خوبی به همراه داشت و حالا این بازسازی از قسمت دوم علاوه بر زنده کرد خاطرات کهنه طرفداران، قرار است به تازه‌کارهای دنیای RE به‌خوبی بفهماند که چرا طرفداران قدیمی و مخاطب‌های تمامی دنیای بازی‌ها با برده شدن نام این مجموعه محبوب، زبان به تحسین می‌گشایند.

Daymare 1998:
این عنوان چیزی مثل یک نسخه‌ی مدرن از «رزیدنت اویل» است که بر مهارت زنده ماندن تمرکز دارد. معماهای بسیار، دشمنان زیاد، اسلحه‌های متنوع و مواردی دیگر همگی دست به دست هم داده‌اند که با وجود نو پا بودن این عنوان به آن امیدوار باشیم. گرافیک زیبای این بازی دنیای در تسخیر زامبی‌ها را به وضوح به تصویر می‌کشد.

Metal Gear Survive:
یک پایگاه مادر تماما به حفره‌ای عمیق فرو می رود و سربازان خود را در برابر موجوداتی تسخیر شده می‌یابد که شاید در بازی، زامبی نامیده نشده باشند اما به اندازه‌ی کافی برای قرار گرفتن این نام پرآوازه در لیست ما، به تعریف‌مان از زامبی
نزدیک هستند. این «متال‌گیر» بی کوجیمای جدید برای مخاطبان خود یک هدف اصلی دارد: زنده ماندن! که با وجود این دشمن‌های جدید، چالش‌های بسیاری بر سر راه کسب این هدف وجود خواهد داشت.

Miscreated:
در دنیای این بازی به نوعی تمام جهان علیه شماست! بازیکن‌های این بازی به دنبال کشتن شما خواهند بود و در کنار تهدیدهای آنها، زامبی‌ها نقش همیشگی خود را بازی می‌کنند، و حتی طبیعت تمام تلاش‌اش را می‌کند تا شما زنده نمانید! این موضوع موقعیت‌های خشونت‌باری به وجود خواهد آورد که حتی صبر حرفه‌ای ترین بازیکن‌ها را نیز محک خواهد زد. پس آماده باشید برای چالش‌های بسیار پیش رو و البته حس فلج‌کننده‌ی تنش که این بازی در رگ‌هایتان به جریان خواهد انداخت.

در ادامه می‌توانید دنباله‌ی بازی‌های لیست را مشاهده کنید و در زیر نیز می‌توانید در ویدیویی مختصر بازی‌های معرفی شده را تماشا کنید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “۱۵ زامبی‌کشی مورد انتظار امسال و سال‌های آینده”