فصل داستانی جدید بازی Lara Croft GO به صورت رایگان برای گوشی‌های هوشمند در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

امروز، شعبه مونترآل شرکت «اسکوئر انیکس» به همراه استودیو KO_OP اعلام کردند که فصل داستانی جدید بازی Lara Croft GO با نام Mirror of Spirits به صورت رایگان برای سیستم‌عامل آندروید و آی‌او‌اس در دسترس است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

Mirror of Spirits توسط استودیو مستقل KO_OP واقع در مونترآل توسعه داده می‌شود و نسخه‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا این بازی در سال گذشته منتشر شد. فصل جدید شامل مجموعه کاملا جدید از معما‌ و مکانیک‌های تازه در Croft Manor است.

در ادامه به صحبت‌های آنتوان روتُن، کارگردان فنی شعبه مونترآل شرکت اسکوئر انیکس درمورد کار با استودیو KO_OP توجه می‌کنیم:

این یک افتخار واقعی به منظور کار با تیم خلاق در استودیو KO_OP برای توسعه فصل داستانی جدید برای بازی Lara Croft GO است. درحالی که روح و بنیاد اصلی Lara Croft GO حفظ شده، ما احساس می‌کنیم بازیکنان قدیمی چالش‌های جدیدی را در قسمت داستانی جدید پیدا کنند.

به مناسبت انتشار بخش داستانی، بازی اصلی با ۴۰ درصد تخفیف در اپ‌استور و فروشگاه گوگل‌پلی در دسترس است. Lara Croft GO برای پلتفرم‌های پلی استیشن۴، پلی استیشن ویتا، رایانه‌های شخصی به همراه سیستم‌عامل‌های آندروید و آی‌او‌اس در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: