Minecraft ماه آینده به نینتندو سوییچ می‌آید

توسط مسعود محمودپور در ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

نینتندو اعلام کرد که بازی Minecraft از بیست و یک اردیبهشت به‌صورت دیجیتالی برای سوییچ منتشر خواهد شد و نسخه‌‌ی فیزیکی پس از آن عرضه می‌شود. شرکت ژاپنی این خبر را از طریق پخش مستقیم اعلام کرد و از همین طریق تاریخ انتشار Splatoon 2 و Arms هم به ترتیب بیست و پنج و سی تیر اعلام شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نینتندو تایید کرده است که بازی هم به‌صورت آنلاین و هم محلی به‌صورت چند نفره انجام‌پذیر است. ۸ بازیکن می‌توانند به‌صورت آنلاین با یکدیگر بازی کنند. اگر تعداد بازی‌کننده‌ها تا ۴ نفر باشند، می‌توانند در تلوزیون یا به‌صورت tabletop بازی‌کنند.

به‌علاوه بازی Super Mario mash-up در ماینکرفت هم برای سوییچ عرضه خواهد شد و به شما اجازه می‌دهد نسخه‌ی بلوکی «سرزمین قارچ‌ها» (Mushroom Kingdom) را در کنار شخصیت‌هایی مثل «لوییجی» و «والوییجی» انجام دهید.

به‌نظر می‌رسد شرکت ۴J Studios تولید نسخه‌ی مخصوص به سوییچ را در دست داشته باشد. شرکتی که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی ماینکرفت را به اکس باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳، اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و Wii U آورده بود. آمدن Minecraft: Story Mode هم که ساخته‌ی Telltale است، به سوییچ تایید شده. با این حال هنوز مشخص نیست که چه زمانی برای سوییچ منتشر خواهد شد.

مایکروسافت اخیرا اعلام کرده است که نسخه‌های خاصی از ماینکرفت به فروشگاهی مجهز خواهند شد که شما می‌توانید در کنار لوازم دیگر پوسته‌ها (skins) و نقشه‌های ساخته‌ شده توسط کاربران را خریداری کنید. هرچند این فروشگاه در نسخه‌ی مخصوص سوییچ وجود نخواهد داشت و تا اطلاع ثانوی فقط برای کاربران رایانه‌های شخصی و موبایل موجود خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: