کنسول Nintendo Switch به سریع‌ترین فروش این کنسول در طول تاریخ پلتفرم‌های نینتندو رسید

توسط سهیل حسینی در ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

بنا بر داده‌های گروه NDP که توسط Game Revolution گزارش شده، کنسول Nintendo Switch در صدر فروش کنسولی ایالت متحده آمریکا منتهی در اسفند ماه سال گذشته که تقریبا همزمان با انتشار این کنسول نیز بود قرار گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کنسول Nintendo Switch پس از عرضه در جمعه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ به سریع‌ترین فروش این کنسول در تاریخ پلتفرم نینتندو بدل شد. دو شرکت مایکروسافت و سونی ارقام فروش خود را برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ به اشتراک نگذاشتند. هرچند Game Revolution گزارش داد کنسول پلی استیشن ۴ فروش بهتری را نسبت به اکس‌باکس وان به مدت ۵ ماه متوالی داشته و هم‌چنان بالاتر از این کنسول در لیست فروش ایالت متحده آمریکا است.

شرکت سونی بیانیه‌ای را در دسترس مطبوعات قرار نداده، اما مایکروسافت طی بیانیه‌ای گفت در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ (از دی تا اسفند ماه) یکی از بزرگترین رخدادها برای این شرکت بود، با ثبت رکورد ۱.۱ میلیارد ساعت بازی در بخش چندنفره برای شبکه اکس‌باکس لایو در سطح جهانی همراه بود که ۱۴ درصد بیشتر از سال گذشته است.

در ادامه رئیس بازاریابی مایکروسافت، آقای مایک نیکولز به برخی از برنامه‌های مایکروسافت در سال ۲۰۱۷ که شامل پروژه اسکورپیو نیز می‌شود، اشاره کرد:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا اطلاعات بیشتری پیرامون برنامه‌ها خود، از جمله راه‌اندازی قدرت‌مندترین کنسول جهان یعنی اکس‌باکس اسکورپیو و لاین-آپ شگفت‌انگیز برای بازی‌های اکس‌باکس وان، به اشتراگ بگذاریم. ما با دریافت واکنش باورنکردی به هیجان رسیدیم، با نگاهی رو به جلو درمورد درمورد یکی از دستگاه‌های خانواده اکس‌باکس که در ماه‌های آینده منتشر می‌شود، اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

هم‌چنین گروه NDP لیست بازی‌های فروش برتر منتهی به ماه اسفند را نیز اعلام کرد، گزارش از جزئیات بیشتر به محظ در دسترس بودن اعلام خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: