محتویات بازی Rayman Legends: Definitive Edition اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

مدتی قبل، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت به‌طور رسمی اعلام کرده بود که بازی Rayman Legends برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد اما در آن زمان، جزئیات زیادی از آن را به اشتراک نگذاشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت در آن زمان اعلام کرد که نسخه‌ی Definitive Edition بازی Rayman Legends تنها برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود اما صحبتی از محتویات آن به میان نیاورد. اما با توجه به جدیدترین اعلام این شرکت، نسخه‌ی مزبور در کنار نسخه‌ی کامل بازی که پیش از این برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده بود، شامل تورنمنت Kung Foot، مراحل جدید، پوسته‌های جدید و غیره می‌شود. در میان پوسته‌های جدید، دو شخصیت ماریو و لوئیجی نیز قرار داشته که کاربران می‌توانند از آن‌ها برای برخی از کاراکترهای خاص استفاده کنند.

همچنین شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که در بازی Rayman Legends: Definitive Edition قابلیت کوآپ محلی نیز وجود خواهد داشت که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق دو سیستم جدا از هم به تجربه‌ی بازی با یکدیگر بپردازند. از آن‌جایی که کنسول سوئیچ، یک کنسول پرتابل است، بدون شک این قابلیت فرصت بسیار مناسبی را برای تجربه‌ی بازی با دوستان فراهم خواهد کرد. همچنین شرکت یوبی‌سافت هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار این بازی نکرد.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Rayman Legends هم اکنون برای کنسول‌های نسل هفتم، هشتم و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: