آیا استدیو Blizzard در حال ساخت یک عنوان جدید است؟ - dbazi.com

آیا استدیو Blizzard در حال ساخت یک عنوان جدید است؟

توسط سهیل نصیری در ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ , ۰۰:۰۱

استدیو «بلیزارد» (Blizzard) اقدام به جمع‌کردن تیمی از طراحان خود کرده است. مشخص است که بلیزارد در حال انجام یک کاری است. اما آیا در حال ساخت عنوان جدیدی است؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کاملاً مشخص است که بازی Starcraft 2 دورانش به اتمام رسیده و انتشار بسته‌ی الحاقی دیگری برای این بازی کاری بیهوده است. البته بلیزارد با اعلام خبر ساخت ریمستر بازی اول Starcraft نشان داد که هنوز به بازی‌های چندنفره و این عنوان اعتقاد دارد. البته ممکن است بلیزارد با انتشار بسته‌ی الحاقی دیگری اقدام به زنده نگه داشتن Starcrsft 2 کند، زیرا پس از انتشار سومین و آخرین بسته‌ی الحاقی این عنوان یعنی Legacy of the Void دیگر خبری از آینده‌ی این بازی منتشر نشده بود. البته احتمال ساخت بازی یا عنوان جدید توسط بلیزارد بیشتر منطقی به‌نظر می‌رسد.

«دیوید کیم» (David Kim)، سرپرست طراحان گیم‌پلی عنوان Starcraft، اعلام کرد که به پروژه‌ای دیگر منتقل شده است و فعلاً بر روی آن پروژه فعالیّت خواهد کرد. دیوید سومین شخص مهمی است که به یک پروژه‌یِ معرفی نشده منتقل شده است. قبل‌تر نیز «تام چیلتون» (Tom Chilton)، کارگردان بازی «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft) و هم‌چنین «داستین برودِر» (Dustin Browder)، کارگردان بازی «قهرمانانِ طوفان» (Heroes of the Storm)، اعلام کردند که بر پروژهای دیگری فعالیّت خواهند کرد.

اینکه هر سه نفرشان بر روی یک بازی کار می‌کنند، که البته بسیار عجیب به نظر می‌رسد زیرا آنان با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و بازی‌هایی که ساخته‌اند در ژانرهایی متفاوت از یکدیگر بوده‌است، و یا بر روی پروژه‌های مختلفی فعالیّت می‌کنند هنوز مشخص نیست. البته انتظار هم نداشته باشید که به این زودی‌ها خبری از این پروژه یا پروژه‌ها از سمت بلیزارد منتشر شود.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “آیا استدیو Blizzard در حال ساخت یک عنوان جدید است؟”

 1. bat گفت:

  “به پروژه‌ای دیگر منتقل شده است و در فعلاً بر روی آن پروژه فعالیّت خواهد کرد.” در اینجا نقشش چیه؟

  ۲ ۰
  1. هنوز هیچی معلوم نیست…

   ۱ ۰
 2. MOBIN.HP گفت:

  کاش Starcraft 3 باشه :۱۸:
  البته میدونم تقریبا غیر ممکنه چون با توجه به سابقه Blizzard حداقل ۵ یا ۶ سال دیگه باید برای قسمت بعد صبر کرد.
  البته اگه ساخته بشه که امیدوارم بشه.

  ۰ ۰