AMD: بازی Fallout 4 VR پیشگامانه خواهد بود

توسط محمد حسین کریمی در ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۱:۱۹

شرکت «بتسدا» در حال حاضر اُمید زیادی به رونمایی دوباره‌ی بازی Fallout 4 VR دارد. بعد از رونمایی نسخه‌ی اولیه در E3 پارسال، تلاش یک ساله‌ی آن‌ها نتیجه خوبی داشته است و به نظر می‌رسد که این نسخه از بازی برای آن‌ها بسیار اهمیت دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اخیراً رئیس شرکت بتسدا تجربه‌ی این نسخه از بازی را این‌گونه توصیف کرده است:

دیوانه‌وارترین چیزی که تا به حال دیده‌اید.

ما هم‌اکنون قبل از E3 ما به اندازه کافی هایپ شده‌ایم اما این بار نایب رئیس شرکت AMD آقای «روی تیلور» به تحسین بازی Fallout 4 VR پرداخته است. تیلور باور دارد بازی Fallout 4 VR نحوه‌ی تفکر در مورد واقعیت مجازی را تغییر خواهد داد و می‌تواند «ماریو» یا «سونیک» صنعت حال حاضر بازی‌های ویدیویی باشد. تیلور عقیده دارد Fallout 4 VR تغییردهنده‌ی صنعت بازی‌های ویدیویی خواهد بود.

در اولین سال عرضه،  آن‌چنان که انتظار می رفت VR موفقیت زیادی به همراه نداشت. در حالی که Playstation VR این تکنولوژی را برای ده‌ها میلیون از دارندگان PS4 به ارمغان آورد، Oculus و Vive هم‌چنان قیمت بالایی دارند.

آیا Fallout 4 VR می تواند عده‌ی زیادی از بازیکنان را به سمت واقعیت مجازی بکشد؟ اگر این‌طور که Hines می‌گوید باشد حتما می‌تواند چنین کاری را انجام دهد.

«کایل هانسون» از تحریریه attackofthefanboy سال گذشته این شانس را داشت که نسخه ی VR عنوان Fallout 4 را تجربه کند. با توجه به گفته‌های او، بازی تجربه‌ای بسیار جالب و بامزه بود اما بهترین روش برای بازی کردن Fallout 4 نیست. شاید یک سال توسعه‌ی بیشتر بتواند نظر او را عوض کند.

E3 2017 بسیار نزدیک است، ما خواهیم دید که آیا تغییرات جدید و کار یک ساله‌ی «بتسدا» جواب داده است یا خیر.

 

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “AMD: بازی Fallout 4 VR پیشگامانه خواهد بود”

  1. اگه بازی ها . تجربه های خوبی مثل رزیدنت ایول ۷ و فالوت ۴ و … رو برای واقعیت مجازی بیارن،دلیل خریدن بیشتر میشه. اگر نه که مثل موو و کینکت و سه بعدی و … شکست و فراموشی. که فکر نمی کنم در آینده هم دلایل زیادی هم برای داشتن وی آر رو بکنن و بتونه خودشو تثبیت کنه و دومی احتمالش بسیار بیشتره اگر نه حتمی. ولی این فالوته وسوسه انگیز و جذاب میزنه!

    ۰ ۰