استودیو اِکسید دو بازی سری The Legend of Heroes را برای PC رونمایی کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

طرفداران مجموعه بازی The Legend of Heroes بسیار درمورد برنامه شرکت «اِکسید» پیرامون انتشار بازی‌های این شرکت روی رایانه‌های شخصی تا پایان سال جاری هیجان‌زده هستند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عناوین انتخاب شده شامل Trails in the Sky the 3rd, Trails of Cold Steel و Trails of Cold Steel II می‌شود. اولین نسخه انگلیسی از بازی در اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد. عنوان «افسانه قهرمانان» سری بازیی در سبک نقش‌آفرینی می‌باشد.

بیشتر عناوین منتشر شده از این مجموعه روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا قابل بازی است، و ‌در حالی که پورت نسخه رایانه‌های شخصی در سال‌های اخیر انجام شده است و بسیاری از طرفداران به منتشر شدن عناوین بیشتر این مجموعه روی این پلتفرم امیدوارند.

بازی توسط استودیو  «فالکوم» توسعه داده می‌شود، اما شرکت اِکسید به عنوان مسئول بومی‌سازی آن در بازار‌های غرب است. در واقع شرکت مورد نظر مشکلات مالی زیادی با این سری داشته، آن‌ها نیازمند یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای بازگردانی اسکریپت‌های طولانی هستند.

عنوان The Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd در تاریخ چهارشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ عرضه می‌شود، و برای اولین بار این از در خارج از کشور ژاپن با ترجمه انگلیسی منتشر خواهد شد. در ادامه عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel یک نسخه فرعی دیگر از بر اساس همان جهان اصلی است و اولین ورودی آن برای رایانه‌های شخصی در تابستان همراه با ۵۰ درصد دیالوگ و گفتگو بیشتر نسبت به نسخه پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا منتشر می‌شود.

هم‌چنین The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II برای رایانه‌های شخصی تایید شده، گرچه اِکسید تاریخ مشخصی را برای انتشار آن هنوز مشخص نکرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: