ریمستر ندای وظیفه

اکتیویژن از برنامه‌های خود درمورد فیلم Call of Duty و همکاری با مارول می‌گوید

توسط سهیل حسینی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

فیلمی از «ندای وظیفه» (Call of Duty) در راه است و احتمال دارد این محصول، فیلمی مشترک از سری «ندای وظیفه» و مارول باشد. اکتیویژن بلیزارد در نظر دارد یک فرنچایز فراگیر با همکاری استودیو سینمایی مارول بسازد که برگرفته از عناوین «عملیات سری» (Black Ops) و «جنگاوری مدرن» (Modern Warfare) با روندی مشابه از «مردآهنی» (Iron Man) و «ثور» (Thor) باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم «ندای وظیفه» توسط مدیران شرکت بلیزارد یعنی استیسی شِر و ون دایک پشتیبانی می‌شود. در چشم‌انداز آینده فیلم «ندای وظیفه» عنوان شد این فیلم امکان دارد در اوایل ۲۰۱۸ منتشر می‌شود. در ادامه صحبت‌های شِر را با گاردین مشاهده می‌کنیم:

فیلم بیشتر شبیه به «عملیات سری» با داستانی مناسب خواهد بود. سری «جنگاوری مدرن» هم به نظر می‌رسد می‌تواند آنچه که در مقابل چشم جهان به جنگ بپردازد را نشان دهد. شاید چیزی از ترکیب این دو؛ برای مثال، درحالی که دنبال یک عملیات مخفی هستیم، یک عملیات آشکار در جریان است.

به عبارت دیگر، یک سری متقاطع به سبک «انتقام‌جویان» امکان‌پذیر است. در ادامه ون دایک به صراحت اشاره می‌کند هر یک از فیلم‌های «ندای وظیفه» موفقیت بزرگی به مانند فیلم‌های مارول خواهد بود. در ادامه اشاره شد که این فیلم یک اقتباس مستقیم از بازی «ندای وظیفه» می‌تواند باشد. فیلم «ندای وظیفه» بسیار گسترده‌تر، فراگیرتر در مقیاس جهانی خواهد بود که همراه با ادرنالین، انرژی بالا و زیبایی شناسی همراه است.

هم‌چنین اکتیویژن بلیزارد از امکان ساخت یک مجموعه تلوزیونی با تمرکز بر درگیری‌های تاریخی مانند اولین شماره‌های «ندای وظیفه» خبر داد.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “اکتیویژن از برنامه‌های خود درمورد فیلم Call of Duty و همکاری با مارول می‌گوید”

 1. Jason13 گفت:

  چند سال پیش یه فیلم کوتاهی به نام عملیات شاه ماهی منتشر شد که شباهت زیادی به مرحله مخفیگاه ماکاروف داشت تو همون چند دقیقه صحنه های امید وارکننده ای وجود داشت

  ۰ ۰
 2. MOBIN.HP گفت:

  نمیدونم چرا این استودیو های بزرگ فکر میکنن هر بازی خوبی میتونه فیلم خوبی هم بشه .
  شخصیت ها و داستان call of duty وقتی جذابه که خودت جای یکی از شخصیت ها بازی کنی وگرنه فکر نمی کنم داستانش برای فیلم شدن به اندازه کافی خوب باشه.
  منظور جمله ” فیلم مشترک ندای وظیفه و مارول “هم که نفهمیدم یعنی چی :20: ؟ یعنی وسط جنگ یک دفعه انتقام جویان میان کمک میکنن :۲۱: ؟؟

  ۰ ۰