تماشا کنید: مقایسه گرافیکی بازی LEGO City Undercover بر روی سه پلتفرم

توسط سورنا رضایی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

زمانی که یک بازی مولتی پلتفرم عرضه می‌شود، سایت‌های حوزه گیم به بررسی جزئیات گرافیکی نسخه‌های مختلف آن بازی می‌پردازند که بازی LEGO City Undercover نیز از این قاعده مستثنا نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، وبسایت نینتندو ورلد ریپورت با انتشار ویدئویی به بررسی سه نسخه‌ی وی یو، نینتندو سوئیچ و پلی استیشن ۴ بازی LEGO City Undercover پرداخت. با توجه به این ویدئو، در نسخه‌های جدید بازی که به‌تازگی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند، شاهد پیشرفت جزئیات گرافیکی در بافت‌ها، آیتم‌ها و اشیا نسبت به نسخه‌ی وی یو هستیم.

از میان دو نسخه‌ی پلی استیشن ۴ و سوئیچ، عملکرد بازی بر روی کنسول سونی به‌طور قابل توجهی بهتر بوده است. البته این تفاوت تاثیری بر تجربه‌ی بازی نداشته و در مجموع نسخه‌ی سوئیچ بازی نیز دارای کیفیت بسیار خوبی است. پیش از این نیز ویدئویی از مقایسه نسخه‌های مختلف بازی Snake Pass منتشر شده بود که در آن نیز شاهد عملکرد بسیار خوب نسخه سوئیچ این بازی بودیم. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی LEGO City Undercover بر روی پلتفرم‌های پلی استشین ۴، اکس‌باکس وان، وی یو، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: