آرنولد شوارتزنگر دلیل عدم حضورش در فیلم The Predator را توضیح می‌دهد

توسط سورنا رضایی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

با توجه به یکی از مصاحبه‌های آقای شِین بِلَک، کارگردان فیلم The Predator، علارغم اینکه این فیلم دنباله‌ی قسمت آغازین این فرانچیز محسوب می‌شود که در سال ۱۹۸۷ ساخته شد، در این فیلم شاهد حضور بازیگر اصلی قسمت اول، آرنولد شوارتزنگر، نخواهیم بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در آن زمان، دلیل عدم حضور شوارتزنگر در فیلم The Predator اعلام شد اما او که به‌تازگی مصاحبه‌ای با یاهو داشته، به این موضوع پرداخته است. آقای شوارتزنگر دلیل عدم حضورش در فیلم را جذاب نبودن فیلمنامه از دیدگاه خودش اعلام کرد:

آن‌ها از من درخواست کردند. من هم فیلمنامه را خواندم اما از آن خوشم نیامد. بنابراین قرار نیست در فیلم بازی کنم؛ مگر اینکه شانسی برای بازنویسی فیلمنامه وجود داشته باشد تا بدین صورت نقش پررنگتری در اختیار من قرار گیرد.

با توجه به صحبت‌های آقای شوارتزنگر، به‌نظر می‌رسد نقشی که برای او در نظر گرفته شده بود، نقش مهمی در داستان قسمت جدید نبوده است، به‌همین دلیل نیز از نقش آفرینی در آن انصراف داده است. پیش از این نیز آقای بوید هالبروک، یکی از بازیگران این فیلم، عدم حضور شوراتزنگر در فیلم را تایید کرده بود.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم The Predator از تاریخ دوم ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی (یازدهم اسفند ماه) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: