برند اکس‌باکس در میان نوجوانان از محبوبیت بالاتری برخوردار است

توسط سورنا رضایی در ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

با توجه به گزارش شرکت گوگل که اخیراً در فضای مجازی منتشر شد، نوجوانان که شامل افراد در بازه‌ی سنی ۱۳ الی ۱۷ سال می‌شود، برند اکس‌باکس را جذابتر از برند پلی استیشن می‌دانند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در مقابل این دسته از کاربران، کاربران در بازه‌ی سنی ۱۸ الی ۲۵ سال قرار می‌گیرند که نظری کاملاً مخالف دسته‌ی قبلی داشته و معتقدند برند پلی استیشن جذابتر است. همچنین در این گزارش اشاره شد که نوجوانان برند اکس‌باکس را چهارمین برند جذاب دنیای سرگرمی و فناوری می‌دانند. برند پلی استیشن نیز از دیدگاه آنان در دیدگاه هفتم قرار گرفت. در رتبه‌ی نخست نیز سرویس یوتیوب قرار دارد. برندهای نتفلیکس و گوگل نیز به‌ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

از محبوبترین سری بازی‌های ویدئویی از دید نوجوانان نیز می‌توان به سری The Legend of Zelda ،Grand Theft Auto، Pokemon، Call of Duty: Black Ops، Minecraft و Counter-Strike: Global Offensive اشاره کرد.

برند نینتندو نیز از دیدگاه این دو دسته از کاربران از جذابیت کمتری نسبت به دو برند اکس‌باکس و پلی استیشن برخوردار است. علاوه بر این، دو تکنولوژی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در کنار تلفن‌های هوشمند و سیستم عامل آی‌اواس از جذابترین موارد در دنیای تکنولوژی محسوب می‌شوند.

در پایان لازم به ذکر است که این نتایج برگرفته از نظرسنجی‌هایی است که در ماه‌های مه و جولای از ۱۶۰۰ نوجوان و ۸۰۰  جوان (در بازه‌ی سنی ۱۸ الی ۲۵ سال) به عمل آمد. همچنین باید اضافه کرد که شرکت‌های YouGov و Gutcheck با شرکت گوگل در این نظرسنجی‌ها همکاری داشته‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: