حراج بهاره عناوین Xbox همراه با ۳۵۰ بازی هفته بعد شروع می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

شرکت مایکروسافت با حراج بهاری در سال ۲۰۱۷ میلادی برمی‌گردد. امروز «مِیجر نلسون» در توئیتر خود اعلام کرد تاریخ شروع حراج بهاره Xbox از سه شنبه، ۲۲ فروردین تا دوشنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ادامه دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این این حراجی بیش از ۳۵۰ بازی وجود دارد که با تخفیف‌هایی تا ۶۷ درصد همراه است. هم‌چنین اعضای Xbox Live Gold می‌توانند از ۱۰ درصد بیشتر در هنگام تخفیفات بهره‌مند شوند.

پیام ارسال شده در توئیتر مِیجر نلسون به شرح زیر است:

حراج بهاره از ۲۲ فروردین شروع شده و تا ۲۸ فروردین ادامه خواهد داشت و از ویژگی‌های این حراجی حضور بیش از ۳۵۰ بازی با تخفیف‌هایی تا ۶۷ درصدی (به همراه ۱۰ درصد بیشتر برای اعضای Xbox Live Gold) خواهد بود.

لیست کامل عناوینی که در این تخفیفات حضور دارند به اشتراک گذاشته نشد، اما در ویدئویی اعلام شد بازی‌هایی هم‌چون «اوورواچ» (Overwatch)، «سگ‌های نگهبان ۲» (Watch Dogs 2)، «بتلفیلد ۱» (Battlefield 1)، «فورتزا: هورایزن ۳» (Forza Horizon 3) و «تایتان فال ۲» (Titanfall 2) در لیست حراجی‌های بهاره خواهند بود.

علاوه بر این، اعضای جدید Xbox Live Gold می‌توانند با ۱ دلار مشترک شوند. همین‌طور تخفیف ۱۵ دلاری کنترل‌های سفارشی شده Xbox Design Lab را برای اولین بار در بخشی از فروش خواهیم دید. طبق ویدئویی که مشاهده کردیم، غیر از بازی‌ها، موسیقی و فیلم‌ها هم در این حراجی حضور دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: