تماشا کنید: تریلر جدید The Surge منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

امروز، توسعه دهنده و ناشر عنوان The Surge یعنی Deck13 و Focus Home Interactive تریلری جدید از عنوان هاردکور اکشن-نقش‌آفرینی آینده خود منتشر کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تریلر جدید با عنوان «لوت، تجهیز کردن، هدف‌گزاری» است. در این تریلر که ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه زمان دارد، بیشتر به سیستم لوت پرداخته می‌شود. در The Surge بازیکنان کنترل بهتری روی لوت‌هایی که از شکست دادن دشمنان بدست می‌آید، خواهند داشت. در طول مبارزه، شما می‌توانید قسمت‌های خاصی از بعد را هدف قرار داده و به تکه تکه کردن آن بپردازید.

بنابراین زمانی که شما نزدیک یک دشمن قرار بگیرید، مجبور به انتخاب یک تصمیم دشوار خواهید بود، هدف قرار دادن دشمن برای یک مبارزه کوتاه‌تر یا خطر پذیرفتن یک جنگ طولانی‌تر و به چالش کشیدن آن برای رسیدن به شانس تکه تکه کردن آن برای بدست آوردن تجهیزات جدید. همانطور که حدس زدید، سرسخت‌ترین دشمنان، قوی‌ترین اسلحه‌ و لباس‌های را به عنوان غنیمت در اختیار بازیکن قرار می‌دهند.

در ادامه به مشاهده تریلر منتشر شده از این عنوان می‌پردازیم:

با توجه به گفته استودیو Deck13 برقراری تعادل بین رسیک کردن و گرفتن پاداش هسته موفقیت The Surge است و بازیکنان جسورتر، پاداش بهتری هم دریافت می‌کنند. لازم به ذکر است، عنوان The Surge در تاریخ سه شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با قیمت ۶۰ دلار عرضه می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: