تماشا کنید: نسخه‌های کلاسیک Jak and Daxter برای پلی استیشن ۴ در راه است

توسط سهیل حسینی در ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

امروز، سونی اعلام کرد عناوین «جک و دکستر: میراث پیشروان» (Jak and Daxter: The Precursor Legacy)، «جک ۲» (Jak II)، «جک ۳» (Jak 3) و «جک اکس: مسابقه جنگی» (Jak X: Combat Racing) از کنسول پلی استیشن ۲ در فروشگاه پلی استیشن بعد از سال جاری برای پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مشابه آثار کلاسیک دیگر کنسول پلی استیشن ۲ بر روی پلی استیشن ۴، هر یک از چهار بازی از ویژگی‌هایی هم‌چون پشتیبانی از وضوح تصویر ۱۰۸۰ و سیستم تروفی (مشخص نیست هر یک از این بازی‌ها دارای پلاتینیوم برای بخش تروفی باشد یا خیر) است. ویژگی‌های دیگری که اضافه شده شِرپلی (Shareplay)، ریموت پلی و Activity Feeds را شامل می‌شود.

درحال حاضر مشخص نیست هر چهار عنوان به صورت یک پکیج در دسترس خواهد بود یا به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید. در ادامه تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده می کنیم:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/uri8O/vt/frame[/aparat]

برای کسانی که نمی‌دانند، بازی «جک و دکستر» یک عنوان بر اساس سری داستان و پایه پلتفرمر از استودیو ناتی‌داگ بود. این فرنچایز از دوران کنسول پلی استیشن ۲ است. سری اصلی بازی شامل عناوین «جک و دکستر: میراث پیشروان»، «جک ۲»، «جک ۳» و «جک و دکستر: مرز گمشده» (Jak and Daxter: The Lost Frontier) است. همان‌طور که شما هم ملاحظه کردید، نام بازی «جک و دکستر: مرز گمشده» در لیست بالا نیست، شاید دلیل آن بخاطر نبودن این عنوان در لیست اصلی بازی‌هایی است که ناتی‌داگ مسئول توسعه آن بوده است (این بازی توسط استودیو High Impact Games توسعه داده شده).

«جک اکس: مسابقه جنگی» بخشی از سری اصلی نیست، اما به عنوان یک نسخه فرعی توسط ناتی‌داگ توسعه داده شد و به همین دلیل است که عنوان یاد شده شامل لیست بالا بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: