کارگردان هنری Final Fantasy XV شرکت اسکوئر اینکس را ترک کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

در خبری، کارگردان هنری عنوان «فاینال فانتزی ۱۵» (Final Fantasy XV) استعفای خود از شرکت اسکوئر اینکس را اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، آقای «ایزِمو کامیکوکوریو» کارگردان هنری Final Fantasy XV در توییتر خود اعلام کرد شرکت اسکوئر اینکس را ترک می‌کند، هم‌چنین او برای فرصتی که در کنار افراد با استعداد و حرفه‌ای قرار گرفت، قدردانی کرد. در ادامه صحبت‌های کامیکوکوریو را مشاهده می‌کنیم:

من شرکت اسکوئر اینکس را در تاریخ جمعه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ترک کردم. از وقتی که در سال ۱۹۹۹ به این گروه ملحق شدم، از آن موقع کمی بیش از ۱۸ سال می‌گذرد. این یک تجربه فوق‌العاده از «فاینال فانتزی ۱۰» تا Final Fantasy XV بود. من بخاطر این فرصت و ملاقات با افراد با استعداد این شرکت سپاس‌گزارم.

کامیکوکوریو هم‌چنین راجب برنامه‌های آتی خود صحبت می‌کند:

درحالی که احساس می‌کنم مردد هستم، می‌خواهم وقت خودم را به طراحی و کار هنری اختصاص بدهم. درحالی که کار کارگردان هنری را به صورت مفرد و غیر وابسته انجام داده و می‌خواهم تا فعالیت‌های هنری را از سر بگیرم. از همه پرسنل شرکت اسکوئر اینکس و کاربرانی که من را برای مدتی طولانی حمایت کردند، بسیار سپاس‌گزار هستم.

کار کامیکوکوریو در اسکوئر اینکس با «فاینال فانتزی ۱۰» شروع شد و به عنوان کارگردان هنری عناوین «فاینال فانتزی ۱۲»، «فاینال فانتزی ۱۳»، «فاینال فانتزی ۱۳: بازگشت لایتینگ» و Final Fantasy XV ادامه داشت.

این شخص اولین کارگردان هنری نیست که به تازگی شرکت اسکوئر اینکس را ترک کرده، به عنوان مثال یُسوکه ناوُرا در همان سِمَت در Final Fantasy XV کار می‌کرد و در پایان ماه سپتامبر از شغل خود کناره‌گیری کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: