بازی Nioh موفق‌ترین عنوانی است که Koei Tecmo در غرب منتشر کرده

توسط سهیل حسینی در ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

«نیوح» (Nioh)، بیش از یک میلیون واحد در یک ماه به فروش رسانده است، و کوئی تکمو آن را موفق‌ترین عنوان این شرکت در غرب خطاب کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«نیوح» برای کنسول پلی استیشن ۴ در ماه فبریه منتشر شد و در حال حاضر بیش از یک میلیون واحد منتقل شده و هم‌چنین توسعه دهنده بازی کوئی تکمو گفت این عنوان موفق‌ترین عنوانی بوده که آن‌ها در غرب منتشر کردند. در گفت‌گویی با MCV، مدیرکل شرکت کوئی تکمو، آقای یاسوتومو واتانابه، صحبت‌هایی پیرامون همین موضوع داشت که در ادامه آن را مشاهده می‌کنیم:

این یک بازگشت پیروزمندانه به همراه نقطه عطفی برای استودیو است، هم‌چنین واکنش بسیار مثبتی از بازیکنان و رسانه‌ها دریافت کردیم. از دیدگاه سازنده، رویکرد تیم‌نینجا نتایج بسیار مهمی را به همراه است، آن‌ها با مشارکت دادن مردم در امور تصمیم‌گیری‌ها از مراحل اولیه با انتشار نسخه آلفا به افزایش علاقه در بازیکنان و سطح انتظارات از بازی کمک کرد.

واتانابه در ادامه درمورد انتشار عناوین در غرب صحبت می‌کند:

ما همیشه سعی می‌کنیم توسعه و انتشار بازی با در نظر گرفتن فرهنگ هر سرزمینی باشد، این دلیلی برای عرضه نکردن عناوینی هم‌چون Dead or Alive Xtreme 3 است و ما احساس کردیم ارزش این بازی در غرب نمایان نمی‌شود و بازیکنان غرب تمایل به داشتن آن ندارند.

به شخصه خوشحالم که بسیاری از بازی‌های ژاپنی در غرب حضور دارند، با این‌حال هیچ مرزی برای سرگرمی وجود ندارد و بسیاری از مردم اهمیت نمی‌دهند بازی از کجا آمده و فقط به سرگرم کننده بودن آن توجه می‌کنند.

شرکت برنامه‌هایی برای انتشار «عناوین بزرگ برای بازار‌های غربی» در سال بعد دارد. بعد از آن تام لی، مدیر نوآوری استودیو تیم‌نینجا، درمورد «نیوح» گفت: «وارد  فصل آینده، برای عرضه نینجا گایدن می‌شویم.» آیا ممکن است ما شاهد یک عنوان جدید از نینجا گایدن باشیم؟ صحبت‌های لی را در ادامه مشاهده می‌کنیم:

ما می‌دانیم بسیاری از طرفداران در انتظار نینجا گایدن بعدی هستند و این یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ما است.

در پایان مصاحبه واتانابه گفت ما روی مناطق غربی و آسیایی تمرکز داریم، هم‌چنان که بازار ژاپن دیگر قلمرو کلیدی برای خرید و فروش بازی‌های کنسولی نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: