Dark Souls

ساخت Dark Souls 4 بعید به نظر می‌رسد

توسط کاوه جمشیدی در ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

به دلیل مشغول‌ شدن خالق مجموعه‌ی «ارواح تاریک» (Dark Souls) روی پروژه‌های جدید، ساخت شماره‌ی چهارم این مجموعه نامحتمل به نظر می‌رسد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هفته‌ی گذشته دومین محتوای دانلودی Dark Souls 3 تحت عنوان The Ringed City منتشر شد که قرار است آخرین محتوایی باشد که برای این بازی عرضه می‌شود. «هیدتاکا میازاکی» (Hidetaka Miyazaki)، خالق این مجموعه، تأیید کرد که «فرام سافت‌ویر» (From Software) پرونده‌ی این بازی اکشن نقش‌آفرینی را حداقل در حال حاضر خواهد بست.

پس از عرضه‌ی چند بازی از مجموعه‌ی Souls در سال‌های اخیر، میازاکی در مصاحبه‌ای که اخیراً با Famitsu انجام داده‌ است، اعلام کرده است که قصد دارد روی پروژه‌های جدیدی کار کند که به گفته‌ی وی بسیار جذاب خواهند بود. وی فاش کرد که مجموعه‌ی Souls را رها خواهد کرد و طرفداران نباید منتظر Dark Souls 4 باشند زیرا وی هیچ برنامه‌ای برای آن ندارد.

Dark Souls به عنوان یک بازی خاص برای قشری خاص عرضه شد اما طراحی فوق‌العاده‌ی مراحل، باس‌های قدرتمند و سیستم مبارزه‌ی دشوار آن باعث شد که این بازی به یکی از محبوب‌ترین فرانچایز‌های دهه‌ی اخیر تبدیل شود.

پیش از موفقیت From Software با مجموعه‌ی Souls و عنوان فرعی «بلادبورن» (Bloodborne)، این استودیو با عرضه‌ی عناوین متعددی از مجموعه‌ی Armored Core شناخته شده بود. هنوز معلوم نیست From Software پس از Dark Souls به سمت چه پروژه‌ای خواهد رفت، اما پس از صحبت‌های خالق این مجموعه، قطعاً می‌دانیم که Dark Souls 4 در برنامه‌های این استودیو جایی ندارد.

آیا میازاکی و From Software به ساخت عناوینی مشابه با نامی متفاوت روی خواهند آورد؟ این مسئله چندان قابل انتظار نیست زیرا میازاکی اعلام کرده است که قصد ندارد بازی‌هایی بسازد که گویی بازتاب Dark Souls در آینه باشند. بالاخره همه چیز تغییر می‌کند. احتمالاً بازی‌های Souls توانسته‌اند میازاکی و From Software را قانع کنند که در حال حاضر بر روی آن چه می‌خواهند، کار کنند.

در حال حاضر، Dark Souls 3: The Ringed City‌ آخرین محتوایی است که از این مجموعه خواهیم دید و هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: