تماشا کنید: عنوان Total War: Warhammer 2 معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شمارس معکوس وب‌سایت Total War به‌تازگی به‌پایان رسیده است و عنوان جدید این سری آشکار شد، این بازی «جنگ تمام‌عیار: وارهمر ۲» (Total War: Warhammer 2) است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«جنگ تمام‌عیار: وارهمر ۲» دارای ۴ نژاد جدید قابل بازی شامل دو گروه از اِلف‌ها هم‌چون High Elves و Dark Elves به همراه نژاد لیزاردمن خواهد بود، چهارمین نژاد نیز هنوز معرفی نشده است. قاره‌هایی که بازی در آن جریان دارد شامل Ulthuan ،Naggaroth The Southlandsو  Lustria می‌شود.

در حالی که هنوز بازی متعهد به ارائه گیم‌پلی کلاسیک است، ناشر بازی، سگا، به همراه سازنده‌ی آن یعنی کریتیو اسمبلی عنوان کردند سبک جدیدی از مبارزات انتخابی در قسمت کمپین را شاهد خواهیم بود.  هر چهار نژاد با یک‌دیگر به رقابت برای نجات یا نابودی قاره Ulthuan می‌پردازند و شما باید قبل از هر گروه دیگری دست به کار شوید. در ادامه اولین تریلر رسمی بازی را مشاهده می‌کنیم:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/CSENR/vt/frame[/aparat]

گفته شده بخش کمپین جدید صد‌ها ساعت گیم‌پلی ارائه می‌دهد. اگر شما صاحب هر دو نسخه از بازی (شماره اول و دوم وارهمر) باشید، با بروزرسانی رایگان در مدت کوتاهی پس از انتشار «وارهمر ۲»، یک نقشه کمپین شامل ترکیبی از هر دو مناطق بازی را ارائه می‌کند و با هر نژادی که در بخش کمپین به بازی بپردازید، قابل بازی خواهد بود.

«وارهمر ۲» هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اما احتمال دارد تا قبل از سال ۲۰۱۷ منتشر شود. شماره سوم از سری «وارهمر» نیز انتظار می‌رود در آینده معرفی شود، چون این سری به عنوان یک سه‌گانه از طرف سازنده اعلام شده بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: عنوان Total War: Warhammer 2 معرفی شد”

  1. SleepyMan گفت:

    فکشن هاش مضخرفه عملا دیگه ایده هاشون ته کشیده هر گاو و گوسفندی دستشون می رسه یه فکشن جدید باهاش میسازن :۲۳:

    ۰ ۰