احتمال ساخت بازی The Witcher 4 وجود دارد

توسط سورنا رضایی در ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

با توجه به اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده‌اند، به‌‌نظر می‌رسد بازی The Witcher 3: Wild Hunt آخرین ماجراجویی «گرالت» خواهد بود. البته نمی‌توان به آن را به‌عنوان پایان این سری جذاب دانست، زیرا با توجه به جدیدترین صحبت‌های سازندگان، احتمال ساخت بازی The Witcher 4 وجود دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در کنفرانس مالی که اخیراً توسط استودیو بازی‌سازی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) برگزار شد، عوامل این کنفرانس اعلام کردند که داستان گرالت به‌عنوان یک سه‌گانه شناخته می‌شود، بنابراین ساخت قسمت چهار عقلانی نیست؛ هر چند این  مسئله، به معنای عدم انتشار نسخه‌های جدید از این سری نخواهد بود:

داستان The Witcher به‌عنوان یک سه‌گانه طراحی شده بود و یک سه‌گانه نمی‌تواند قسمت چهارمی داشته باشد، می‌تواند؟!

در ادامه‌ی صحبت‌ها، یکی از عوامل جملاتی را به بیان کرد که گمانه‌ زنی‌ها پیرامون ساخت قسمت چهارم را افزایش داده است. این فرد در خلال کنفرانس گفت:

ما عاشق این دنیا هستیم، زیرا پانزده سال از زندگی خود و هزینه‌های هنگفتی را صرف آن کردیم. بنابراین، درباره‌ی آن [ساخت قسمت چهارم] فکر خواهیم کرد.

پیش از این، آقای «مارسین ایوینسکی» (Marcin Iwinski)، از مدیران این استودیو، گفته بود که سری The Witcher نیاز به استراحت دارد:

فکر می‌کنم این مجموعه لیاقت استراحت را داشته باشد. در ده سال گذشته، تیم مشغول کار بر روی شمشیر، قلعه و هیولاهای قرون وسطایی بوده است. فکر می‌کنم حالا زمان اسلحه، اندروید و تعدادی گلوله رسیده باشد.

پروژه‌های کنونی استودیو سی‌دی پراجکت رد شامل دو بازی Gwent: The Witcher Card Game و Cyberpunk 2077 می‌شود. علاوه بر این دو عنوان، استودیو نامبرده در حال کار بر روی یک عنوان AAA است که متاسفانه اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: