جزئیاتی پیرامون فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

امروز، شرکت سونی در مراسم سینما‌کان در شهر لاس‌وگاس تایید کرد ادامه‌ای از فیلم «جومانجی» (Jumanji) در دست ساخت است. نام فیلم جدید، «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» (Jumanji: Welcome to the Jungle) خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به پیام وب‌سایت کولیدر بر روی توییتر، در این مراسم ستاره سینما دواین جانسون ملقب به راک بر روی صحنه ظاهر شد و با یک تریلر که شامل گفت‌گو‌های طنزآمیز بود، به معرفی فیلم پرداخت. هیچ‌گونه حرفی راجب انتشار تریلر برای عموم گفته نشده است.

داستان فیلم درمورد نوجوانان دبیرستانی است که خودشان را در یک بازی از بازی‌های جومانجی پیدا کرده و به داخل آن کشیده می‌شوند. نوجوانان داستان به علت تنبیه شدن در مدرسه به تمیز کردن زیرزمین مدرسه می‌پرداختند که یک کنسول قدیمی بازی به اسم جومانجی را پیدا می‌کنند. اولین معرفی از فیلم در سال ۲۰۱۶ اعلام شد و این احتمال بوجود آمد که این امر می‌تواند منجر به یک راه‌اندازی مجدد برای فیلم دهه ۹۰ دوست داشتنی «جومانجی» باشد، هرچند دواین جانسون نشان داد که این فیلم یک ادامه برای شماره اول «جومانجی» است.

جیک کاسدان، پسر لارنس کاسدان نویسنده افسانه‌ای «جنگ ستارگان» به عنوان کارگردان این فیلم است. در ابتدا قرار بود فیلم در تاریخ جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۶ منتشر شود، اما با تاخیر در انتشار به جمعه، ۱ دی ۱۳۹۶ موکول شد.

بازیگران این فیلم دواین جانسون، جک بلک، نیک جوناس و کارن گیلان هستند. در توییتی راجب ستارگان موسیقی که در فیلم حضور دارند هم توضیحاتی ارائه شد که در ادامه آن مشاهده می‌کنید:

فیلم «جومانجی» موزیکال نیست، اما ستارگانی هم‌چون جک بلک، نیک جوناس و کارن گیلان در آن حضور دارند.

هم‌چنین در طول مراسم سینماکان، سونی تریلر برخی از فیلم‌های جدید خود را از جمله فیلم استفان کینگ به اسم «برج تاریک» (The Dark Tower) نشان داد. دومین تریلر مربوط به فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) بود و در ادامه رایان کاسلینگ بر روی صحنه ظاهر شد و راجب فیلم Blade Runner 2049 صحبت کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: