آمار فروش سری بازی‌های The Witcher به‌طور رسمی اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

سری بازی‌های The Witcher شاید یکی از محبوب‌ترین سه‌گانه‌های صنعت گیم نباشد اما قسمت سوم این مجموعه که با نام The Witcher 3: Wild Hunt شناخته می‌شود، با انتشار خود در موفقیت این سری تاثیر به‌سزایی داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

استودیو سی‌دی پراجکت رد که به‌عنوان استودیو سازنده‌ی سری بازی‌های The Witcher شناخته می‌شود، جزئیات تازه‌ای از آمار فروش این سری منتشر کرد. با توجه به آمارها، بازی The Witcher 3 بیش از ۲۰۰ میلیون دلار فروش داشته است. همچنین تعداد نسخه‌های فروش رفته از این سه‌گانه نیز از مرز ۲۵ میلیون عبور کرده است. علاوه بر این، درآمد این استودیو نیز در مقایسه با سال گذشته با ۲۵ درصد افزایش روبرو بوده است. آقای «پیوتر نیلابویچ» (Piotr Nielubowicz)، معاون مدیر مالی استودیو، درباره‌ی این اتفاق گفت:

نتایج مالی فوق‌العاده‌ در دو سال گذشته ما را قادر می‌سازد تا جاه‌طلبی‌های خود را دنبال کرده و سرمایه‌گذاری‌هایمان در بخش‌های مختلف را افزایش دهیم؛ برای مثال، می‌توان به پروژه‌های کلیدی Cyberpunk 2077 و GWENT: The Witcher Card Game اشاره کرد.

استودیو سی‌دی پراجکت رد هزینه‌های بسیاری برای توسعه‌ی بازی‌های خود در سال‌های گذشته پرداخته است که خوشبختانه این روش تاکنون جواب داده و موفقیت‌های بسیاری را برای این استودیو به‌همراه داشته است. آقای «آدِم کیسینسکی» (Adam Kiciński)، مدیر استودیو، در این باره گفت:

برای سال‌ها کیفیت را در اولویت قرار داده و تمرکز خود را بر روی تعداد کمی از محصولات قرار دادیم. فروش عالی و مداوم سری بازی‌های The Witcher نیز مهر تاییدی بر کارآمد بودن این روش است.

همچنین او در ادامه افزود:

امسال، توسعه‌ی برند The Witcher را ادامه خواهیم داد. خب، بالاخره امسال، سال GWENT است. در حال حاضر نیز به‌دنبال برنامه‌ ریزی برای نخستین تورنمنت هستیم که جایزه‌ای ۱۰۰ هزار دلاری خواهد داشت. علاوه بر این، باید اشاره کنم که تست بتای بازی در بهار امسال انجام خواهد شد. نسخه‌ی اصلی نیز در نیمه‌ی دوم سال عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: