نقشه‌ی راه محتویات دانلودی Watch Dogs 2 منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت فرانسوی یوبی‌سافت به‌تازگی نقشه‌ی راه محتویات دانلودی «واچ داگز ۲» (Watch Dogs 2) را در قالب یک تصویر منتشر کرد. این تصویر، برنامه‌های این شرکت برای بازی نامبرده در آینده را نشان می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

نخستین موردی که در تصویر مشاهده می‌کنیم، به‌روزرسانی ماه آوریل بوده که برای بازی Watch Dogs 2 در نظر گرفته شده است. از محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به مد جدید کاربر در مقابل کاربر با نام Showdown اشاره کرد. همچنین این به‌روزرسانی شامل یک محتوای دانلودی با نام No Compromise می‌شود که انحصاری زمانی کنسول پلی استیشن ۴ خواهد بود. نسخه‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی این محتوا نیز در ماه مه عرضه خواهد شد. اما در کنار این مد، این محتوا شامل پک خدمات اجتماعی شده و خودروها و لباس‌های آتش‌نشان‌ها، نیروهای پلیس و دیگر سازمان‌های مشابه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. البته این موارد تنها تزئینی نبوده و بر رفتار NPC ها نیز تاثیر مستقیم می‌گذارند.

پس از این ماه نیز کاربران می‌توانند در ماه‌های مه و ژوئن انتظار به‌روزرسانی‌های رایگانی را باشند که جزئیات هر کدام در تصویر نقشه‌ی راه ذکر شده است؛ برای مثال، به‌روزرسانی ماه ژوئن بر روی یک مد چندنفره تمرکز دارد که به چهار کاربر اجازه می‌دهد تا به‌طور همزمان به گردش در شهر بپردازند. در ادامه می‌توانید تصویر نقشه‌ی راه را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Watch Dogs 2 هم اکنون برای پلتفرم‌ پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: