عنوان Riders of Asgard هفته آینده منتشر می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

بازی «سواران اسگارد» (Riders of Asgard) در راه انتشار برای هفته آینده است. در کنار اعلام تاریخ انتشار بازی، تصاویری از بازی نیز منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌‌ها را مشاهده کنید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

استودیو گوبوگیمز تاریخ انتشار عنوان آینده خود یعنی «سواران اسگارد» را اعلام کرد. عنوان مورد نظر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل لینکوس در تاریخ جمعه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ برنامه‌ریزی شده است. در کنار خبر تاریخ انتشار بازی، تصاویری از محیط بازی منتشر شده که آن‌ها را در ادامه مشاهده ‌می‌کنید:

اگر برای اولین بار است که اسم عنوان «سواران اسگارد» به گوشتان خورده، در این‌جا یک نگاه سریع از ویژگی‌های بازی که در صفحه رسمی بازی در شبکه استیم منتشر را مشاهده می‌کنیم:

بازی «سواران اسگارد» در سبک ورزشی-وایکینگی می‌باشد و عنوانی سرگرم کننده و چالش‌برانگیزی است که در آن می‌توان نقشه‌ها و آیتم جدید باز کرد که برای آپگرید موتور شما قابل استفاده است. «سواران اسگارد» به دو صورت تک‌نفره و چندنفره  محلی برای بازی با دوستان قابل انجام می‌باشد.

در ادامه برخی از ویژگی‌های بازی را مشاهده می‌کنید:

  • راه خود را انتخاب کن: راهی که انتخاب کردید را با بهترین ترفند‌ها برای بازکردن نوار ویژه ادامه دهید.
  • سبک خود را انتخاب کن: با بدست آوردن طلا از طریق بازی کردن ‌می‌توان موتور و شخصیت خود را آپگرید کنید.
  • شیوه بازی خود را انتخاب کنید: در حالی که مشغول انجام بازی هستید، از ترفند‌های خود برای گرفتن امتیاز بیشتر و صعود به رده‌های بالای لیدربرد جهانی باید استفاده کرد.
  • حریف خود را انتخاب کنید: با نگاه به لیدربرد جهانی، برای اول شدن مسابقه بدهید، یا اینکه یکی از دوستان خود را انتخاب کرده و با اون به صورت مولتی‌پلیر محلی مسابقه دهید.
  • کنترلر خود را انتخاب کنید: بازی از تمام کنترلر‌های به صورت کامل پشتیبانی می‌کند که بوسیله آن می‌توانید ویژگی‌هایی را فعال یا غیرفعال کنید. استفاده از کنترل توصیه شده است، اما بازی از کیبورد هم پشتیبانی می‌کند.

در پایان یادآوری می‌شود که «سواران اسگارد» برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و لینکوس از طریق شبکه استیم در تاریخ جمعه، ۱۱ فروردین منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: