تاریخ انتشار اولین قسمت از بازی Guardians of the Galaxy مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۹ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

استودیو «تل‌تیل» بازی اقتباسی از کمپانی مارول یعنی «محافظان کهکشان» (Guardians of the Galaxy: The Telltale Series) را به صورت اپیزودیک در دست ساخت دارد. اولین قسمت این مجموعه در تاریخ سه شنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ منتشر می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

طرفداران در بازی آینده ساخته شرکت تل‌تیل که ماه آینده منتشر می‌شود، یک ماجراجویی کاملا جدید را با گروهی از قهرمانان تجربه خواهند کرد. هم‌چنین توسعه دهنده بازی اعلام کرد بازی «محافظان کهشکان» برای پلتفرم‌های پلی استشین ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و سیستم عامل گوشی‌های موبایل شامل آی‌اواس و آندروید در تاریخ سه شنبه، ۲۹ فروردین منتشر می‌شود.

بعد از انتشار اولیه بازی به صورت دیجیتالی، نسخه فیزیکی بازی از قسمت اول (به همراه بسته الحاقی شامل بقیه اپیزود‌ها که در آینده منتشر می‌شود) برای فروشگاه‌های آمریکای شمالی در تاریخ سه شنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ برنامه ریزی شده است. هم‌چنین به صورت جهانی در تاریخ جمعه، ۱۵ اردیبهشت در دسترس قرار می‌گیرد.

نام قسمت اول بازی «آبی درهم تنیده» (Tangled Up in Blue) خواهد بود که در آن نگهبانان وارد یک ماجراجویی کاملا جدید می‌شوند. در ادامه دو تصویر منتشر شده از بازی را مشاهده نمایید:

در پایان دوباره اشاره می‌شود که عنوان «محافظان کهشکان: سری تل‌تیل» برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل گوشی‌های موبایل شامل آی‌اواس و آندروید در تاریخسه شنبه، ۲۹ فروردین منتشر می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ انتشار اولین قسمت از بازی Guardians of the Galaxy مشخص شد”

  1. MOBIN.HP گفت:

    نقد اپیزود سه واکینگ دد یادتون نره . ;)

    ۰ ۰